Як підключити диференціальні автомати. Як правильно встановити діфференцальний автомат.

Існує два основних варіанти установки диференціального автомата. Він ставиться один на всю електромережу, або ж встановлюється декілька виробів по одному на кожну окрему лінію. Можна поставити диференційний автомат при вибірковій установці не на кожну лінію, а тільки там, де слід забезпечити безпеку людей при можливому контакті з струмопровідними частинами електроустаткування. При цьому потрібно керуватися головним правилом установки дифавтомати - це повинен робити тільки фахівець.
Інструкція
1
Перевірте встановлюваний пристрій на предмет пошкоджень і тріщин згідно вимогам Правил установки. Це зробити необхідно, оскільки за наявності даних несправностей не забезпечуватиметься повноцінний захист. Дані правила стосуються всіх без винятку подібних пристроїв. Слід ретельно перевірити справність роботи механізму включення пристрою і відповідне маркування на корпусі виробу. Диференціальні автомати і ПЗВ (пристрої захисного відключення) представляють собою майже однакові вироби, тому підключаються вони однаково.
2
Встановіть диференційний автомат в електрощиті на DIN-рейку. Принцип його роботи: він порівнює електричний струм, що проходить по фазному провідникові зі струмом, що проходить по нульовому провіднику. Їх значення зазвичай однаково, якщо справне пристрій і не пошкоджена ізоляція електропроводки. У разі, коли в ланцюзі виникне струм витоку, то їх значення стане різним. Діфавтомат миттєво визначить дані зміни і порівняє рівень струму витоку з номінальним значенням, передбаченого для даного пристрою. Коли показання струму витоку перевищать показник номінального значення, то автомат відключить живлення на цій ділянці електромережі. Включити заново електропостачання можливе тільки після усунення неполадок.
3
Підключіть до диференціального автомату два дроти - нульовий і фазний при мережі 220 В або три фазних і один нульовий при мережі 380 В. дифавтомати відрізняється від УЗО тим, що він не тільки захищає людину від ураження електричним струмом, але виробляє автоматичне відключення будь-якого відрізка мережі в разі перевантаження або короткого замикання. У ньому вбудовано захист від надструмів, чого немає в УЗО. Згідно з нормативними постановам, рекомендується проводити встановлення тільки диференціальних автоматів. У групових лініях строго забороняється ставити звичайні УЗО, якщо не стоїть додаткове пристрій, що відповідає за захист від коротких замикань і перевантажень. Є окремий регламент установки даних пристроїв в житлових приміщеннях. Допускаються до установки тільки пристрої захисного відключення типу «А», що реагують на пульсуючі і змінні струми пошкоджень. Можна також встановлювати ПЗВ типу «АС», що реагують тільки на змінні струми витоку.