Як зробити шкіру обличчя темніше.

Біла шкіра нерідко виглядає блідо і надає особі хворобливий і змучений вигляд. Тому багато жінок прагнуть зробити шкіру обличчя темніше. Домогтися цього можна декількома способами - за допомогою засмаги, косметичних засобів і народних рецептів. Розглянемо більш детально кожен з методів.
Інструкція
1
Засмага на сонці - найприродніший спосіб отримання темного відтінку шкіри. Він доступний тільки в теплу пору року. Максимального ефекту можна добитися, якщо використовувати спеціальні підсилювачі і закріплювач засмаги, засмагати часто, по 15-30 хвилин в день. Однак через 2-3 місяці загар зійде, і шкіра знову набуде світлий колір.
2
Досягнутий за час відпустки загар необхідно підтримувати відвідуванням солярію раз в один-два тижні або періодично проходити курс засмаги в солярії з 10 процедур. Як тільки шкіра почне світлішати, курс потрібно буде повторити. Щоб домогтися більшого результату від засмаги, включайте в щоденний раціон фрукти та овочі червоних і помаранчевих відтінків. Якщо шкіра залишається білою після засмаги на сонці та в солярії - використовуйте автозагар.
3
Косметичні засоби дозволяють домогтися темного відтінку шкіри швидко, але на нетривалий час. Ви можете придбати тональний крем або пудру на півтону-тон темніше, ніж ваша шкіра. При нанесенні косметичного засобу не забудьте про шию і область декольте, щоб темний колір виглядав натурально. Найкраще застосовувати тональні креми з ефектом засмаги і золотистим відливом. Занадто темний колір особи не буде поєднуватися з іншими відкритими частинами тіла (руками, ногами і т.п.).
4
Народні рецепти допоможуть зробити шкіру темніше, подібно автозагар і тонального крему. Барвним ефектом володіє морква, кава, чай. Маска з моркви поліпшить не тільки колір, а й стан шкіри. Натріть моркву на дрібній тертці, покладіть її на марлеву серветку і покладіть на обличчя. Тримайте 15-20 хвилин і змийте прохолодною водою. Робіть маску щодня протягом 1-2 недель.Чай і кава тонізують шкіру. Заморозьте розведений каву або чай в холодильнику. Протирайте кубиками льоду обличчя вранці. Можете просто вмиватися міцним чаєм або кавою.