Як розпакувати файл.

Запаковані в архів файли не тільки займають менше місця, але і дозволяють легко відправляти електронною поштою будь-яку кількість файлів в один клік. Отримуючи поштою такий архів з файлами, не завжди зрозуміло, що ж з ним робити далі.
Інструкція
1
Отже, у вас є файл в невідомому вам форматі, яка не розпізнає комп'ютер, але вас запевняють, що це архів, і його потрібно розпакувати, щоб дістатися до вмісту. Щоб розпакувати такий файл вам потрібно завантажити на свій комп'ютер і встановити спеціальну програму, яка вміє розпаковувати файли. Такі програми називаються «архиваторами». Вони бувають різними, але виконують однакові завдання, тому ви можете вибрати будь-яку з них: WinZip, WinRar, 7Zip.
2
Насамперед, завантажте один з архиваторов собі на комп'ютер. Зробити це можна на будь-якому з офіційних сайтів розробників: www.corel.com, www.win-rar.ru, www.7-zip.org. Після того, як програма завантажиться, встановіть її, дотримуючись підказок майстра установки.
3
Щоб розпакувати файл, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть один з пунктів: 1.Якщо ви встановили архіватор WinZip - клацніть на строчці «WinZip" і далі "Витягти в ...» .2.Еслі ви встановили архіватор WinRar - клацніть на строчці «Витягнути файли ...» .3.Еслі ви встановили архіватор 7Zip - клацніть на строчці «7-Zip" і далі "Витягти файли ...» .Перед вами з'явиться віконце з вмістом вашого комп'ютера. В цьому віконці виберіть папку, в яку потрібно зберегти розпаковані файли, і натисніть "ОК". Готово!