Як відкрити програму Rar.

Качаючи з інтернету ігри, електронні книги і ін., У загрузках на своєму ПК ви напевно знайдете папки з розширенням rar. Щоб розпакувати їх вміст, вам необхідно встановити на комп'ютері спеціальну програму-архіватор.
Вам знадобиться
  • архіватор WInRar
Інструкція
1
Формат або розширення файлу rar вказує операційній системі Windows на те, що даний файл є архівом. Він створюється, щоб зменшити розмір файлів або помістити кілька документів в один.
2
Щоб правильно відкрити такий архів, скористайтеся однією з програмами-архіваторів. Вони не тільки дозволяють працювати з будь-яким відомим їм архівом (а їх понад двадцять різновидів), але і створювати за вказівкою користувача власні. Найвідоміші програми-архіватори - це WInRar (до речі, формат rar стався саме від неї) і 7zip.
3
Winrar можна завантажити з офіційного сайту компанії-розробника. Це програма умовно-безкоштовна, тобто використовувати її, не сплачуючи за експлуатацію, можна протягом 30 днів. Після того як ви завантажили і запустили установку програми, на моніторі буде відображено вікно з назвою WinRAR 4.01. У цьому вікні ви побачите місце на персональному комп'ютері, куди програма автоматично буде копіювати свої файли (зазвичай це C: \ Program Files \ WinRAR). Ви, до речі, можете вибрати їх альтернативне місце розташування, натиснувши на кнопку «Browse ...».
4
У центральному полі англійською мовою описується сама програма і ліцензійну угоду. Натисніть на кнопку «Install», якщо ви погоджуєтеся з цими умовами. Після натискання на клавішу програма почне наочно демонструвати свої можливості.
5
Як тільки програма встановилася, ви побачите віконце WinRAR Setup. Це вікно дозволяє настроїти роботу програми під себе. Ви зможете вказати їй, з якими видами архівів їй доведеться працювати, додати значок на робочий стіл, в меню «Пуск» або як новий елемент контекстного меню (яке викликається правою клавішею миші на будь-якому файлі або папці).
6
Головне - нічого не міняйте. Просто натисніть на клавішу ОК. Наступне вікно, яке відобразиться на вашому моніторі, - привітання з успішною установкою і невелика інформація з пропозицією покупки ліцензії. Тут вам треба клікнути на кнопку «Done». Тепер у вашому комп'ютері є програма, яка вміє відкривати rar-файл.
7
Щоб відкрити файл rar, досить зробити на ньому подвійний клік комп'ютерною мишею. Файл відкриється, як звичайна папка. Тепер, щоб витягти файл з архіву, вам буде потрібно тільки перетягнути його в потрібне місце.