Як набрати в Ворді римську цифру.

Практично кожна сучасна людина в своєму побуті використовує комп'ютер. Хтось вважає за краще працювати на ПК, хтось грати, а хтось просто переглядати улюблені відеофайли. Все частіше і частіше при користуванні комп'ютером люди вдаються до сучасного програмного забезпечення, серед яких важливу і, мабуть, одну з головних ролей, грають продукти компанії Microsoft, тобто відомий всьому світу офіс.
Інструкція
1
Зараз важко знайти ту людину, яка не знайома з продукцією цієї корпорації і того, хто хоча б раз в житті не відкривав документ Word. Текстовий редактор Word найпоширеніший, доступний і зручний редактор, що входить до складу пакету Microsoft Office. Працювати з програмою одне задоволення і освоїти ази набору тексту в ній зможе навіть школяр. Існують деякі тонкощі і нюанси в роботі з цією програмою такі, як, набір римських цифр в документі. З часом римський алфавіт відійшов на другий план і практично не використовується сучасними людьми. Саме тому подібного роду набір і не передбачений на клавіатурах. Використовуються цифри римського алфавіту сьогодні, як правило, для позначення пунктів у переліку найменувань тієї чи іншої продукції і іноді дуже важливо вказати саме їх.
2
Запустіть Microsoft Word. Виберіть той пункт в документі, де необхідно вказати римські цифри або цифру.
3
Переключите розкладку клавіатури на англійську. Це можна зробити шляхом одночасного натискання клавіш Shift і Alt або інших клавіш, які встановлені за замовчуванням або задані персонально на вашому комп'ютері.
4
Наберіть велику букву I (ай) - ця буква буде позначати римську одиницю. Відповідно дві букви ай буде цифра два, а три - цифра трі.Наберіте велику букву V (ві) - ця буква відповідно буде римської п'ятіркою. Таким чином, застосовуючи англійські букви «ай» і «ві» можна надрукувати римські чотири (IV), шість (VI), сім (VII) і вісім (VIII) .Наберіте букву X (екс) - римська цифра 10. За допомогою букв «ай» і «екс» можна відповідно складати цифри дев'ять (IX), одинадцять (XI), дванадцять (XII) і тринадцять (XIII), а додавши «ві», вийдуть цифри чотирнадцять (XIV), п'ятнадцять (XV), шістнадцять (XVI), сімнадцять (XVII), вісімнадцять (XVIII) і дев'ятнадцять (XIX). На такому принципі набирається цифровий ряд до п'ятдесяти, використовуючи відповідні три букви англійського алфавіта.Наберіте L (ел) вона буде символізувати цифру п'ятдесят.
5
Виконуйте набір відповідних десятизначних чисел, використовуючи вже чотири літери алфавіта.Наберіте С (сі) - ця буква буде позначати римську цифру сто. Виробляєте набір необхідних чисел, використовуючи п'ять англійських букв.Наберіте D (ді) - ця англійська літера означатиме римське число 500. Тепер можна виробляти нумерацію від 500 до 999 з використанням відповідних шести букв.Наберіте М (ем) - римська цифра 1000. Знаючи , яка буква яке число позначає, ви можете сміливо проставляти номера римськими цифрами, з використанням семи англійських букв. Так, наприклад, 2011 рік можна вказати римськими цифрами і виглядати це буде подібним чином MMXI рік.