Як відновити порушений обмін речовин.

Обмін речовин - біохімічний процес, при якому відбувається перетворення поживних речовин в необхідну енергію. Розрізняють три види метаболізму - нормальний, економний і прискорений. Люди з останнім видом обміну речовин викликають заздрість оточуючих. Вони стрункі, активні, рухливі. Але що робити тим, у кого метаболізм занижений? Яким чином змусити процес йти швидше?
Вам знадобиться
  • Крушина, польовий хвощ, багно, сухоцвіт, пустирник, калина, листя волоських горіхів.
Інструкція
1
Якщо ви ставитеся до тієї групи, у якій процес обміну відбувається економно, вам слід підкоригувати режим харчування. Дієтологи радять харчуватися не рідше ніж 4 рази на день. Харчування має відбуватися невеликими порціями.
2
Займайтеся спортом. Чим більше ви витрачаєте енергії на фізичні вправи, тим сильніше нарощуєте м'язи. А саме в них знаходяться ті каталізатори, які допомагають активніше спалювати жири.
3
Практикуйте контрастний душ. Це є своєрідним термічним масажем. Крім стимуляції кровообігу, подібні водні процедури допоможуть вашій шкірі стати гладкою.
4
Спіть не менше 8 годин на добу. Глибокий сон впливає на метаболізм, сприяючи виробленню гормону росту.
5
Під час миття розтирайте все тіло жорсткою рукавичкою, змоченою в розчині харчової солі. Для приготування розчину по одній столовій ложці солі і 9% оцту розведіть у двох літрах води.
6
Досить часто уповільнення метаболізму пов'язано з пониженням роботи щитовидної залози. А це безпосередньо залежить від рівня вмісту йоду. Додайте зі свій раціон морську капусту або препарати, що містять йод.
7
Цю проблему не обійшла стороною і народна медицина. Використовуйте її рецепти. Склянкою киплячої води заваріть 2 чайні ложки листя волоського горіха. Настоюйте протягом години. Приймати настій слід по половині склянки, до прийому їжі, 4 рази за день.
8
Плоди червоної калини в кількості однієї столової ложки заваріть у склянці крутого окропу. Настоюйте близько 2 годин. Приймайте двічі в день по половині склянки.
9
Подрібніть 20 - 30 г кореня польового стальніка. Залийте літром води і кип'ятіть до тих пір, поки не випаруватися третя частина відвару. Процідіть і пийте по половині склянки за півгодини до прийому їжі. 3 рази протягом дня.
10
Змішайте по 1 частини кори крушини і польового хвоща. Додайте 2 частини багна і по 3 частини сухоцвіту і трави пустирника. Перемішайте збір і 2 столові ложки заваріть половиною літра окропу. Потримайте на невеликому вогні 10 хвилин. Не давайте отвару кипіти. Потім залиште на півгодини в теплому місці і процідіть. Приймайте 3 рази на день по третині склянки перед їдою.
Зверніть увагу
Це можливо, тільки застосовуючи цілий комплекс спеціальних методів: гартують процедури, масаж, аутотренінг, повноцінне харчування, лікувальна гімнастика і т.п. Для того щоб відновити порушений обмін речовин необхідно пам'ятати, що це складний процес, і ставиться до цього необхідно з усім завзяттям і серйозністю. І в цій боротьбі завжди можна знайти допомогу в народній медицині. Народні засоби допоможуть дадуть вам поради як відновити обмін речовин.
Корисна порада
У процес метаболізму органічні речовини проходять в організмі два етапи: катаболізм (розщеплення на прості компоненти) і анаболізм (синтез білків, нуклеїнових кислот і ліпідів). Порушений обмін речовин може стати причиною серйозних відхилень в роботі органів і систем. Як потрібно харчуватися, щоб відновити обмін речовин? При порушенні обміну речовин потрібно звертати особливу увагу на те, що, як і коли ви їсте. Необхідно скоротити кількість вуглеводів і тварин жирів, що надходять в організм, поступово ...