Як налаштувати караоке.

Караоке - досить новий вид розваги. Проте він дуже популярний і серед молоді, і серед людей старшого віку, і навіть серед дітей. Караоке прийшло до нас з Японії в 70-х роках минулого століття і стало улюбленим атрибутом усіх свят і застіль.
Інструкція
1
Щоб співати караоке вдома не потрібна велика кількість апаратури. Достатньо мати комп'ютер з певною програмою і мікрофон. І обов'язково потрібно мати набір дисків караоке з мелодією пісень і субтитрами. Найпростішою та популярної безкоштовної сьогодні програмою для караоке вважається KaraFun. Вона працює з файлами MIDI, LRC, MP3, OGG, MID, KFN, CDG, KAR KOK. Програма дозволяє не тільки співати вподобані пісні, а й змінити тональність мелодії, ритм, гучність і рівень мікрофона. Недоліком програми є те, що вона не русифікована. Кирилицю програма не сприймає, тексти відображає ієрогліфами.
2
Завантажте безкоштовну версію програми з інтернету з однойменного сайту. Клікніть мишкою на значку Download у вікні, і завантажте її на ваш комп'ютер. Скачайте також і безкоштовні версії караоке потрібних вам пісень (у форматі *. Mid).
3
Для початку необхідно русифікувати програму. Скачайте спеціальний шрифт, який має кирилицю в кодуванні 1251, клікнувши на посилання Шрифт BK1251N.TTF, у вікні, Dateidownload натисніть на Speichern. Виберете папку Ordner для збереження файлу, клікніть Speichern, потім в новому вікні Download beendet натисніть Ordner? Ffnen, а в з'явилася папці Ordner знайдіть файл BK1251N.TTF і скопіюйте його Kopieren.
4
Встановіть шрифт в комп'ютер, кнопка Start, потім Systemsteuerung, знайдіть Schriftarten, клікніть по ній подвійним клацанням, в будь-якому місці вікна клацнете правою кнопкою і виберіть Einf? Gen.Откройте програму KaraFun, у верхній частині програми виберіть Optionen, відкриється вікно Optionen/General. Виставите галочки kfn, kpl, kar, mid.
5
Перейдіть на картку Trainingsmodus і поставте галочку Karaokewiedergabe im Trainingsmodus startenЗатем навпроти Fontauswahl виберіть шрифт ER Kurier 1251, натисніть ОК. Закрийте програму.
6
Натисніть на один з лінків до програми Караоке правою кнопкою мишки і виберіть Ziel speichern unter, створіть нову папку, куди будете записувати файли караоке та натисніть Speichern, потім Download beendet і Offnen. Програма почне програвати пісню і показувати субтитри, які будуть змінюватися разом з мелодією.