Як захистити свій телефон.

Стільниковий телефон - маленький і крихкий. Його можуть вкрасти, ви його можете втратити, він може «потонути» або зламатися від удару. А адже мобільник - річ не дешева, і хочеться, що б він служив довго. Захистити свій телефон можна, якщо дотримуватися деяких нехитрих правил.
Інструкція
1
У першу чергу захистіть свій телефон від випадкового натискання на кнопки. Заблокуйте його. Як правило, блокування телефону здійснюється через меню «Налаштування. Безпека ». Тут вибирайте підміню «Блокування телефону».
2
Для захисту SIM-карти в цьому ж меню виберіть пункт «Блокування SIM». Тепер вашої симкой не зможе скористатися стороння людина. Зверніть увагу, якщо ви випадково три рази наберете неправильний код, SIM-карта буде заблокована. Для того, що б її розблокувати, вам треба ввести восьмизначний PUK. (PIN та PUK коди ви знайдете на упаковці SIM-карти).
3
Захистіть свій телефон від механічних пошкоджень. Носіть його тільки в чохлі або в спеціальній сумочці. Перевірте надійність шнурка - кріплення повинно бути надійним, а сам шнурок цілим. Якщо ваш телефон має сенсорне управління, не забувайте час від часу міняти захисну плівку на дисплеї. Від часу плівка псується, і екран може подряпатися.
4
Захистіть мобільник від зовнішніх впливів. У дощову погоду носите його в непромокаючої сумці. Без необхідності зайвий раз не діставайте його. Зверніть увагу, що в грозу користуватися стільниковим телефоном небезпечно не тільки для телефону, але і для вашого здоров'я.
5
Не беріть стільниковий телефон у ванну кімнату. Ви можете випадково «втопити» його, та й велика вологість шкідлива для механізму чуйного апарату.
6
Оберігайте телефон від падінь. Чи не кладіть його на край столу (тумби, стільці, ліжка), звідки він може впасти. Не давайте "стільниковий" маленьким дітям - це не іграшка.
7
Бережіть телефон від злодіїв і шахраїв. Чи не кладіть його в задню кишеню брюк. Також не носите мобільник в розстебнутій сумочці. Не давайте дзвонити по вашому телефону чужим людям. Якщо у вас просять зателефонувати, скажіть, що мобільника не маєте, або він розряджається або на рахунку немає грошей. Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих правил, ваш телефон буде захищений і від природних впливів, і від нехороших людей.