Як зняти кулер з процесора.

Система охолодження в персональному комп'ютері грає велику роль, т.к. складові комп'ютерів, перебуваючи без охолодження, швидко втрачають свою працездатність, виходячи з ладу. Як забезпечити стабільну роботу процесора, як зняти кулер з процесора, щоб не пошкодити його?
Вам знадобиться
  • Перш за все вам знадобиться знання основ комп'ютера: як знеструмити системний блок і зняти бічну кришку. А також озброїтися викруткою необхідних розмірів.
Інструкція
1
На даний момент існує кілька видів вентиляторів, застосовуваних в системах охолодження. Найпоширеніші з них знімаються/надягають 3 способами, тобто кулер закріплюється на радіаторі різного роду способами: - за допомогою маленьких шурупів; - за допомогою засувки; - за допомогою додаткових пазів для удержанія.Рассмотрім більш докладно всі засоби видобутку кулера з радіатора.
2
Невелика довідка: кулер являє собою вентилятор, він кріпиться на радіаторі. В свою чергу, радіатор прилягає до платформи, на якій кріпиться процесор. Кулер служить для охолодження високої температури каменю процесора під час работи.Вніманіе! Необхідно перед витяганням кулера знеструмити системний блок, вимкнувши комп'ютер, вийшовши з системи і від'єднавши шнур живлення від розетки. Також можна скористатися тумблером знеструмлення, що знаходиться на задній стороні блоку живлення (не у всіх моделях блоку живлення). Після того, як ви знімете бічну кришку системного блоку, від'єднайте провід живлення кулера від роз'єму на материнській платі.
3
Отже, найпоширеніший спосіб кріплення кулера - за допомогою маленьких шурупів. Тут все досить просто: беремо підходящого розміру викрутку, викручуємо маленькі шурупи і кулер на свободе.Когда наш кулер має сполучення у вигляді клямки (важеля), необхідно натиснути на цю засувку і, не викручуючи, відвести важіль у зовнішнє від процесора сторону.Прі кріпленні засувки (важеля) і додаткових пазів буде необхідно натиснути на пази для звільнення кулера від роз'єму вентилятора.
Зверніть увагу
Питання про те, як зняти кулер з процесора може виникнути з кількох причин: - перегрів складових частин комп'ютера, за охолодження яких відповідає кулер; - мала продуктивність всього комп'ютера в цілому; - запиленість вентиляторів в складі системного блока.Зачастую, після зняття кулера з процесу, необхідно нанести новий шар термопасти, при цьому необхідно прибрати стару термопасту.
Корисна порада
Якщо спроба зняти кулер не вдається вам, значить термопаста, що знаходиться на процесорі, підсохла. Кулер можна зняти прогрів процесор феном або просто включенням комп'ютера на деякий час.