Як побудувати залізницю.

Залізниця - дуже важлива складова ланка в транспортній системі країни. Величезні пасажиропотоки і основні внутрішні вантажі проходять по рейках. В її необхідності сумніватися не доводитися. А як же побудувати залізницю?
Інструкція
1
Визначте, який тип залізного шляху будете будувати: головний, які з'єднує станції або пункти, станційний, де відбувається сортування вагонів, прийом-відправлення поїздів, з'єднувальні та ін., Або шлях спеціального призначення - запобіжний і безвихідь-пастка для зупинки поїзда в непередбачених ситуаціях.
2
Оберіть вид залізничного полотна: односмуговий, багатосмуговий або закільцований.
3
Проведіть аналіз місцевості: топографічні зйомки, інженерно-геодезичну розвідку та інженерно-геологічну. Розробіть різні варіанти проходження шляхів.
4
Підготуйте основу для укладання залізничного полотна. Побудуйте земляне полотно, яке складається з дуже щільно утрамбований насипів, відмінно укріплених для мінімального впливу зовнішніх факторів. Врахуйте місця, де проходять різні труби.
5
Зробіть баластний шар, на якому будуть розташовуватися рейки і шпали. На земляне полотно насипте піщано-гравійну суміш, яка гратиме роль подушки, а на неї насипте щебінь з твердих порід.
6
Розташуйте спеціальні поперечні плити, до яких будуть кріпитися рейки. До них додайте шпали, які будуть відігравати головну роль в кріпленні рейок при відсутності спеціальних плит. Укладіть шпали на баластний шар. Таким чином рейки будуть цілісними, з незначними переходами на стиках. Також шпали візьмуть на себе тиск рейок і передадуть його на баластний шар. Зверніть увагу, що кількість шпал, покладених на одному кілометрі, залежить від завантаженості залізниці та його кривизни.
7
Розташуйте рейки поверх шпал і обов'язково прикріпіть рейкові скріплення - найважливіший елемент при будівництві залізниці.
8
Побудуйте стрілочні переводи при багатосмугових шляхах.
Залізниці давно і міцно займають провідне місце в транспортній мережі Росії. Розгромна в 1837 році перша залізниця з'єднала Санкт-Петербург і Царське Село і поклала початок цілої індустрії. Сьогодні залізниці стали головним видом пасажирського та вантажного транспорту. Загальна протяжність таких доріг в країні перевищує 86 тис. Км, і ця мережа весь час розширюється.
Відмітна особливість залізничного будівництва в Росії - лінійний характер виконуваних робіт. Споруда ведеться послідовно уздовж всієї протяжності майбутнього шляху; роботи починаються у вихідній точці і завершуються в кінцевій. Будівельні роботи багато в чому визначаються переважанням в країні суворих умов і залежать від погоди, клімату, а також від гідрологічного, геологічного та топографічного малюнка местності.Основние етапи будівництва залізниці - земляні роботи і спорудження верхньої будови магістралі. Земляні роботи включають підготовку, формування і ущільнення полотна дороги разом з осушенням боліт і захистом від промерзання. Будівництво верхньої будови дороги включає формування підрейкової основи, укладку, кріплення і з'єднання рельсов.Сооруженіе залізниці обов'язково включає споруду штучних споруд - дренажних лотків, водовідвідних труб, шляхопроводів і так далі. У місцях перетину з автомобільними трасами влаштовуються спеціальні перехідні конструкціі.Одін з найвідповідальніших етапів робіт - формування земляного полотна, яке являє собою комплекс інженерних споруд на ґрунті. Від якості полотна залежатиме безпека експлуатації дороги, адже воно сприймає основне навантаження від рухомого складу і розподіляє її на природний ґрунт. Розпочинається підготовка полотна з осушення грунту, відведення грунтових вод, потім слідує вирівнювання та ущільнення грунту. Більша частина робіт проводиться за допомогою бульдозерів, котків, віброударних і трамбувальними машін.Одновременно із земляними роботами починаються і шляхові роботи, що включають комплекс заходів щодо спорудження елементів конструкції верхньої будови залізничної колії. На цьому ж етапі укладаються шпали і рейки. При цьому можливі два способи укладання. При першому способі встановлюються цілі шляхові ланки, попередньо зібрані на виробничих базах. Це найбільш швидкий, але порівняно дорогий спосіб. Інший метод передбачає складання так званої рейкошпальної решітки прямо на місці виробництва работ.На всіх етапах будівництва виконують операції виправки колії. Положення колії при цьому доводять до встановлених норм, що відповідають безпеці руху і існуючим російським стандартам. Повністю укладений шлях обкатується поїздами і остаточно обробляється. Тільки після цього ділянку залізниці здається в експлуатацію.