Як реанімувати телефон.

Життя сучасної людини важко уявити без стільникового зв'язку. Практичний кожна людина має мобільний телефон, а у деяких таких телефонів два або навіть три. І, звичайно, виникають ситуації, коли мобільники виходять з ладу. Не поспішайте викидати зіпсованого одного, в багатьох випадках телефон можна «реанімувати».
Інструкція
1
В першу чергу визначте, яка причина поломки. Найчастіше телефони «гинуть» через потрапляння води в їх крихкий механізм. Якщо з вашим телефоном трапилася така біда, і він потрапив у воду, терміново витріть його насухо і вийміть акумулятор. Розкритий корпус і вийняту батарею покладіть в сухе тепле (але не гаряче) місце, туди, де гарна вентиляція.
2
Сім-карту і карту пам'яті промокніть туалетним папером або ватяними паличками. Намагайтеся, щоб ворсинки не потрапили на контакти. Якщо ваш телефон побував в воді дуже короткий час, і вода не потрапила у «нутрощі» апарату, такі заходи будуть достатні. Якщо ж волога потрапила під мікросхеми, то дістати її звідти зможуть тільки фахівці. Тому при першій же можливості віднесіть постраждалий апарат в спеціалізовану майстерню.
3
Якщо ваш мобільник «завис», знову ж таки, вийміть акумулятор. Через пару хвилин вставте його назад. Швидше за все, ваш телефон стане працювати в звичайному, нормальному режимі. Таке «зависання» - нерідке явище для такого складного електронного пристрою, як стільниковий телефон.
4
Якщо телефон «Не відвисає», швидше за все, проблеми з програмним забезпеченням. Може бути, ви «піймали» вірус. Зверніться в сервісний центр. Там з цією проблемою вам легко допоможуть впоратися. Зверніть увагу, при прошивці мобільника часто втрачаються всі дані, що зберігаються в його пам'яті. Тому скидайте свої фотографії і мелодії на комп'ютерні диски. Та й телефонну книгу зберігайте в резервному варіанті. Так ви убезпечите себе від втрат важливої для вас інформації.
5
Якщо ви упустили мобільник, тут же перевірте, як він працює. Постарайтеся перевірити не тільки, дзвонить він, але і як приймає дзвінки. Також перевірте всі додаткові функції: роботу плеєра, фото- і відеокамери, радіо і так далі. Якщо яка-небудь функція відсутня або апарат «зависає», тут же звертайтеся до фахівців.
6
І пам'ятаєте, чим швидше ви звернетеся в сервісний центр, тим більше шансів «реанімувати» ваш телефон. І не приховуйте причину поломки. Фахівцям легше буде відновити працездатність апарата, якщо вони знатимуть, що саме з ним сталося.