Як зробити окуляри нічного бачення. саморобний прилад нічного бачення.

Професійні прилади нічного бачення дороги і звичайно не є стереоскопічними. Їх не можна носити як окуляри. Саморобний прилад, причому, стереоскопічний, можна зробити з двох непотрібних мобільних телефонів.
Інструкція
1
Візьміть два однакових непотрібних, але працездатних мобільних телефони, обладнаних камерами.
2
Зі старих очок витягнете лінзи. Замість них встановіть дві однакових лупи.
3
З дитячого металевого конструктора зробіть два кронштейна. Закріпіть їх на окулярах таким чином, щоб вони були спрямовані вперед. Придумайте спосіб кріплення до них телефонів (залежить від їх конструкції).
4
Одягніть окуляри. Дослідним шляхом підберіть відстань, на якому екрани телефонів чітко видно. Зробіть позначки на кронштейнах. Зніміть окуляри і закріпіть телефони на відповідній відстані від лінз, звернувши їх окуляри до лінз.
5
Перевірте, чи дозволяють телефони увійти в режим камери без SIM-карти. Якщо ні, вставте в них карти. Пам'ятайте, що вони блокуються, якщо протягом півроку жодного разу не користуватися жодної платною послугою.
6
Візьміть світлодіодний кишеньковий ліхтар, в якому використовуються діоди діаметром в 5 міліметрів. Випаяти з нього білі діоди (ті з них, які не вийдуть з ладу в ході випайки, використовуйте в подальшому в саморобному ліхтарі). Замість них впаяти, дотримуючись полярності, інфрачервоні. Все перепайки здійснюйте при вимкненому ліхтарі.
7
Знайдіть в меню телефонів пункт, що дозволяє скасувати автоматичне відключення підсвічування. Потім, незалежно від того, чи вдалося знайти такий пункт, зробіть яскравість підсвічування мінімальної, оскільки користуватися приладом все одно доведеться в темряві.
8
Одягніть окуляри на голову. Вимкніть світло в кімнаті. Освітите її невидимим інфрачервоним світлом ліхтаря. В обох телефонах включите режим камери. Ви побачите об'єкти, освітлені ліхтарем, правда, їх зображення буде білим, а не зеленим, як у фабричному приладі. Якщо зробити підсвічування екранів телефонів постійної не вийшло, періодично натискайте на них таку клавішу, що не перемикає режими камери (вона підбирається досвідченим шляхом залежно від моделей телефонів).