Як налаштувати доступ до робочого столу.

Напружений трудовий процес часто вимагає роботи на двох комп'ютерах - робочому і домашньому. Щоб не доводилося носити з офісу додому і назад потрібні дані, можна встановити віддалений доступ до робочого столу другого комп'ютера. Це не займе багато часу.
Інструкція
1
Оберіть програму, за допомогою якої ви будете встановлювати зв'язок з другим комп'ютером. Програм, що надають таку допомогу, зараз багато, і в інтернеті ви без особливих зусиль зможете знайти те, що вам потрібно. До популярних програм такого роду можна віднести штатну вбудовану утиліту Windows XP і Vista - Remote Desktop Connection, а також цілком самостійні утиліти Symantec PCAnywhere, Remote Administrator, UltraVNC, z2 Remote2PC та інші. Для першого разу ви можете скористатися безкоштовною програмою TeamViewer. Скачайте з мережі дану програму і збережіть її на свій комп'ютер - на це буде потрібно всього пара хвилин.
2
Запустіть утиліту. У себе на робочому столі ви побачите нове вікно - в ньому буде міститися інформація про ваш ПК. У цьому ж вікні буде знаходитися вільна рядок, куди ви повинні вписати ID другого комп'ютера. Якщо ж ви встановлюєте з'єднання до комп'ютера вашого колеги або друга - ви повинні взяти ці дані у них.
3
Потім визначтеся, за яким принципом буде здійснюватися безпосередньо підключення. TeamViewer запропонує вам кілька можливих варіантів, виберіть відповідний, а потім натисніть кнопку «Підключитися».
4
Перед вами відкриється ще одне вікно, занесіть в нього наступну секретну інформацію - пароль доступу до другого ПК. Ці дані вам також повинен надати господар другого комп'ютера.
5
Після того як ви зробите всі ці дії, на вашому робочому столі з'явиться нова панель - це буде робочий стіл віддаленого комп'ютера. Доступ до робочого столу віддаленого комп'ютера налаштований.
Зверніть увагу
Несанкціонований доступ до другого комп'ютера категорично заборонено - ви можете зробити це тільки з дозволу його власника.
Корисна порада
Після встановлення віддаленого доступу ви зможете працювати з документами другого ПК і навіть скачувати потрібні дані на свій комп'ютер.