Як встановити віртуальний принтер.

Віртуальний принтер являє собою програму, інтерфейс якої аналогічний драйверу принтера. Використовується він для перетворення документа у формати PDF, PostScript, Djvu, а також для того, щоб перевірити, як виглядатиме документ після роздруківки.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Do Pdf.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму Do Pdf, для цього перейдіть за посиланням http://biblprog.org.ua/go.php?site=http://www.dopdf.com/download/setup/d ..., дочекайтеся завантаження програми і запустіть інсталятор. Встановіть програму на комп'ютер. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу для створення віртуального принтера.
2
Відкрийте програму MS Word, створіть документ, який необхідно надрукувати на віртуальному принтері. Зайдіть в меню «Файл», виберіть команду «Друк», виберіть зі списку принтер Do Pdf. Далі виберіть параметри друку таким же чином, як і при звичайній друку. Встановіть кількість копій - 1. Далі виберіть кількість аркушів на сторінці, наприклад, 2. Виберіть книжкову орієнтацію.
3
У вікні Save PDF file виберіть, куди програма збереже надрукований файл, за допомогою команди «Обзор», потім натисніть "ОК". Далі буде відкрито вікно програми Adobe Reader, в якому відобразиться документ, який вам вдалося надрукувати на віртуальному принтері.
4
Встановіть віртуальний принтер в ОС Ubuntu. Для цього перейдіть в пункт меню «Програми» - «Стандартні», виберіть «Термінал». Встановіть з його допомогою пакет cups-pdf.
5
Налаштуйте установку віртуального принтера за допомогою веб-інтерфейсу програми cups, для цього запустіть будь-який браузер, введіть в адресний рядок адресу http://localhost: 631/admin/, якщо буде потрібно, введіть ім'я користувача "root", а також пароль. Додайте принтер CUPS-PDF (Virtual PDF Printer), виберіть тип принтера - Post Script. Далі виберіть драйвер принтера, налаштуйте параметри друку за замовчуванням.
6
Відкрийте документ, щоб надрукувати його на віртуальному принтері, виберіть команду «Друк», зі списку принтерів виберіть пункт Virtual_PDF_Printer і відправте документ на друк. В результаті сформується файл у форматі pdf, збережений він буде в каталозі/var/spool/cups-pdf/<ім'я користувача>.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z-5C3RnVGMU