Як витягти файли з образу.

Образ диска - це особливий файл, який призначений для подальшого запису на CD або DVD диски. Існують спеціальні програми, здатні монтувати віртуальні приводи в системі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Deamon Tools;
  • - Alcohol 120%.
Інструкція
1
Скачайте програму Alcohol 120% для вилучення файлу з образу диска. Дочекайтеся завершення завантаження програми, встановіть її на комп'ютер. Налаштуйте програму для роботи з приводами.
2
Запустіть програму з головного меню або за допомогою ярлика на робочому столі. Зайдіть в меню «Сервис», виберіть зі списку пункт «Налаштування», перейдіть у вікні, у вкладку «Віртуальний диск», встановіть необхідну кількість віртуальних дисків. Максимально можна зробити 31 диск, але рекомендується виставити то кількість дисків, яке вам потрібно змонтувати одночасно.
3
Щоб витягнути файл з образу, виберіть число «1», перейдіть на вкладку «Асоціації файлів». Відзначте там всі формати крім формату * .rar. Збережіть налаштування, для цього натисніть на кнопку «ОК», почекайте, поки налаштування вступлять в силу.
4
Перейдіть до створення віртуального диска, щоб почати витяг файлу з образу. Перейдіть в головне меню програми, виберіть «Файл», команду «Відкрити», вкажіть шлях до образу диска. Далі файл образу буде додано до програми. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт «Змонтувати на пристрій», виберіть віртуальний привід. Далі перейдіть у вікно «Мій комп'ютер», відкрийте змонтований диск, знайдіть потрібний файл і скопіюйте його в папку на жорсткому диску. Витяг файлу з образу завершено.
5
Виконайте монтування образу в програмі Deamon Tools, щоб витягнути файл з образу. Для цього скачайте програму, встановіть її на комп'ютер. Далі клацніть правою кнопкою миші по ярлику програми в треї, виберіть команду «Віртуальний привід», створіть один привід.
6
Потім правою кнопкою миші знову клацніть по значку програми, виберіть створений привід і натисніть «Монтувати образ». У вікні, яке з'явилося, виберіть з комп'ютера файл з образом, з якого потрібно витягти файл. Натисніть «Відкрити». Відбудеться монтування образу. Далі відкрийте «Мій комп'ютер», виберіть диск, знайдіть на ньому потрібний файл і скопіюйте його на жорсткий диск.
Образ диска - це файл (або набір файлів), який містить максимально точну копію даних і структуру їх розміщення на будь-якому носії. Файли образів і супутні їм файли мають розширення iso, nrg, mdf, mds, bin, cue, ccd, img, sub і т.д. Щоб витягти (зазвичай кажуть «змонтувати») образ диска з таких файлів треба скористатися будь-якої спеціально для цього призначеною програмою.
Інструкція
1
Підбирати програму для монтування образу диска потрібно виходячи з того, як ви збираєтеся його використовувати. Як правило, в ньому міститься копія якого-небудь CD або DVD- диска. Якщо вам потрібно витягти образ для того, щоб створити такий же знімний диск CD/DVD, то треба шукати програму, яка вміє записувати образ на носії. Є інший тип програм - вони створюють віртуальний диск і монтують образ на цей віртуальний носій. Комп'ютер не бачить різниці між таким віртуальним пристроєм і звичайним пристроєм читання CD/DVD. Одна з таких програм називається Daemon Tools. Нижче наведена послідовність дій при використанні цієї програми.
2
Запустіть програму Daemon Tools і в треї з'явиться її значок - клацніть іконку правою кнопкою миші, щоб відкрити контекстне меню.
3
Розкрийте розділ «Virtual CD/DVD-ROM». У ньому міститься всього один пункт - «Установка кількості приводів». Навівши на нього курсор, ви отримаєте можливість вибрати число створюваних віртуальних пристроїв. Для монтування одного образу диска цілком достатньо одного пристрою - клацніть відповідний пункт, і на екрані ненадовго з'явиться табличка з написом «Оновлення віртуальних образів». Після цього в Провіднику Windows додасться ще один зовнішній диск.
4
Клацніть ще раз іконку програми в треї правою кнопкою і розкрийте той же самий розділ «Virtual CD/DVD-ROM» - тепер у ньому буде вже два пункти. Наведіть курсор на той, який починається зі слів «Привід 0 ...» і виберіть у списку, що розкрився рядок «Монтувати образ». В результаті відкриється діалог пошуку і відкриття файлу.
5
Знайдіть у вашому комп'ютері образ диска, який потрібно змонтувати, і натисніть кнопку «Відкрити». Кілька секунд потрібно програмі для монтування обраного способу і після цього відбудеться те, що сталося б, якби ви вставили в пристрій читання дисків звичайний диск. Як правило, при цьому автоматично запускається меню вибору подальших дій з диском, образ якого ви змонтували.