Як включити мовну панель. Як виставити мовну панель поруч з годинником.

Настає такий момент у житті користувача операційної системи Windows, як зникнення мовної панелі, що знаходиться в панелі завдань, поруч з годинником. Як його ввімкнути? Давайте разом з вами це зробимо.
Вам знадобиться
  • Для цього знадобляться тільки ця стаття, операційна система Windows і комп'ютерна мишка.
Інструкція
1
Натисніть меню Пуск і виберіть Панель керування. У цій панелі необхідно знайти Мова і регіональні стандарти. Відкриється вікно - в ньому вибираємо вкладку Мови і натискаємо на кнопку Детальніше. У новому вікні, Мови і текстові служби на вкладці Параметри натискаємо на кнопку Мовна панель і ставимо галочку навпроти пункту Показувати мовну панель на робочому столі. У всіх вікнах тиснемо ОК або Застосувати, потім ОК. Мовна панель з'явиться в панелі задач на робочому столі.
2
Є більш легкий і швидкий спосіб. На робочому столі натискаємо правою кнопкою миші на панелі задач. Відкривається список, наводимо курсор на пункт Панелі інструментів, натискаємо Мовна панель. Все.
3
Бувають випадки, коли жоден з цих способів не допомагає. На допомогу нам прийдуть спеціалізовані програми, які не просто виводять розкладку на панель поруч з годинником. Вони самі нам допомагають перемикати розкладку автоматично, без нашої участі або спеціальними клавішами. Приміром, ви вирішили надрукувати слово Windows, але не звернули уваги, що друкуєте в даний момент, і вийшло ось таке слово - Цштвщци. Прикладом таких програм може служити непогана програма Punto Switcher від Яндекса. Задоволена проста у використанні, багато налаштувань і характеристик.
Зверніть увагу
Бувають випадки, що при виконанні всіх дій, описаних вище, бажана розкладка клавіатури так і не з'являється поруч з годинником. Це можна пояснити кількома причинами, серед яких: забрудненість реєстру, наявність вірусів або збоїв в самому комп'ютері.
Корисна порада
Якщо у вас так і не з'явилася панель вибору мови, раджу користуватися все-таки спеціалізованими програмами - це внесе економію часу при наборі великої кількості тексту.