Як відновити дані на флешці після форматування.

Часто буває, що дані з флеш-накопичувачів видаляються випадково через неуважність. Але існують програми, які можуть витягнути видалені файли навіть після форматування носіїв.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Hetman Uneraser.
Інструкція
1
Скачайте на комп'ютер програму Hetman Uneraser, для цього перейдіть за посиланням http://hetmanrecovery.com/ru/download.htm. Дочекайтеся завершення завантаження, встановіть програму, щоб відновити інформацію з носіїв після форматування. Програма здатна відновити дані таких форматів: цифрове фото (JPEG, CR2, RAW), документи, створені в програмах Microsoft Office, архіви, відео- і аудіо-файли.
2
Запустіть програму, запустіть майстер відновлення файлів. З'явиться вікно, в ньому необхідно вибрати диск, з якого необхідно відновити інформацію після видалення. Програма проведе функцію «глибокого аналізу» і сканує диск, щоб визначити типи віддалених в процесі форматування файлів з розділів FAT або NTFS. Програма підтримує відновлення даних з дисків з розділами FAT, NTFS, а також зі стислих NTFS-розділів. Виберіть диск, натисніть кнопку «Далі».
3
Перегляньте список файлів і папок, доступних для відновлення. Щоб відновити файли після форматування, виділіть і натисніть «Відновити». Скористайтеся фільтрацією, щоб бачити тільки видалені файли, також ви можете здійснити пошук по відновленим файлам, за розміром, типом, імені, даті файлу.
4
У майстрі відновлення виберіть критерії пошуку файлів і натисніть кнопку «Далі». У наступному вікні вкажіть необхідні типи файлів для відновлення. Можна вибрати опцію «Всі файли», або опцію «Фільтрувати за масці» (якщо вам відоме ім'я файлу), або вибрати типи файлів для відновлення (наприклад, бази даних і зображення).
5
Натисніть кнопку «Далі». Виберіть спосіб збереження відновлених файлів: на жорсткий диск або запис на DVD або CD. Натисніть кнопку «Далі». Відновлені файли будуть перенесені на обраний вами носій.
Зверніть увагу
Не знаєте, як відновити флешку, жорсткий диск або карту пам'яті? Шукайте, як відновити видалені дані логічного розділу FAT або NTFS? Хочете відновити файли, повністю зберігши логічну структуру диска? Потрібно цілком відновити розділ диска після форматування?
Корисна порада
Програма R-Studio прекрасно підійде для відновлення даних з flash-диска - СКАЧАТИ. Після запуску програми відразу ж бачимо список ваших накопичувачів інформації. Відновлюємо дані з флешки. І ось, нарешті, перед вами видалені файли, які програма змогла знайти на флешці. Знайдені дані будуть представлені в папках за типами файлів, вам залишиться тільки вибрати потрібний файл, віддалений при форматуванні або відновити все відразу.
Перш ніж форматувати флешку, рекомендується упевнитися, що на ній не міститься потрібна інформація. Але іноді неможливо вберегтися від ненавмисного форматування. У такому випадку потрібно відновлення даних.
Інструкція
1
Для відновлення даних з відформатованої флешки буде потрібно одне зі спеціалізованих додатків. В якості прикладів можуть виступати R.saver, Recuva, UFS Explorer та ін. Підключіть флешку до комп'ютера і запустіть одне з вибраних додатків для відновлення інформації.
2
Після запуску дочекайтеся закінчення процесу автоматичного сканування. Після нього в інтерфейсі програми буде представлений список знайдених розділів і пристроїв, підключених до комп'ютера. Виберіть флешку, з якого потрібно відновити інформацію.
3
За бажанням налаштуйте параметри відновлення інформації. Ви можете вказати тип файлової системи, кодування, область сканування пам'яті флешки для відновлення даних, алгоритм. Також ви можете залишити всі налаштування заданими за замовчуванням.
4
Після цього здійсніть запуск сканування вибраного пристрою. На тривалість сканування впливають такі характеристики як швидкість передачі даних інтерфейсу, через який підключено пристрій, і обсяг самої флешки. Чим він більший - тим потрібно більше часу. Результатом сканування стане відображення в інтерфейсі програми знайдених папок і файлів, які були видалені з пристрою.
5
Уважно вивчіть представлену інформацію і визначте, які з даних вимагають відновлення. Виберіть ті з них, які потрібно відновити. Після цього на панелі інструментів програми натисніть кнопку, що відповідає за початок процесу відновлення. У вікні вкажіть місце на жорсткому диску комп'ютера, куди будуть записуватися відновлювані файли. Вибрати для збереження пам'ять флешки буде неможливо. Підтвердіть початок процедури відновлення і дочекайтеся, поки всі необхідні файли будуть відновлені.
6
Якщо використання програми не принесло очікуваних результатів, скористайтеся іншою програмою для відновлення даних.