Як скласти асортиментний перелік. Асортиментний перелік зразок.

Документ, що містить асортимент товару називається асортиментним переліком. Він заповнюється на певному бланку у виконавчому установі та узгоджується з Росспоживнаглядом. Підписаний і завірений асортиментний перелік повинен знаходитися постійно на торговому об'єкті.
Вам знадобиться
  • - бланк для заповнення.
Інструкція
1
Визначте тип вашого торгового закладу. В першу чергу, наявність асортиментного переліку обов'язково для таких організацій: продовольчі магазини, аптеки, салони краси, перукарні, фітнес-центри, підприємства громадського харчування (їдальня, бар, ресторан, кафе) та інші підприємства, якщо на їх території здійснюється реалізація супутньої продукції .
2
Вкажіть у переліку товарів всі види продукції, які ви будете продавати в даному торговому об'єкті. Важливо написати якомога повніший перелік товарів. Якщо надалі до вас буде надходити новий товар, що не відбитий в вашому асортиментному переліку, обов'язково буде потрібно внести відповідні зміни, що призведе до затримки в реалізації товару.
3
Оформіть асортиментний перелік за певним зразком. Вкажіть в документі найменування юридичної особи або індивідуального підприємця, місцезнаходження торгового об'єкта, його площа і час роботи. Завірте перелік підписом керівника та печаткою організації.
4
Асортиментний перелік завжди повинен знаходитися в місці реалізації і при перевірці повинен пред'являтися органам, уповноваженим здійснювати контроль. Товари, які записані в перелік, повинні бути присутніми на торговому об'єкті протягом усього робочого дня. Вважається адміністративним порушенням і розглядається, як порушення правил здійснення торговельної діяльності, недотримання асортиментного переліку або відсутність його на торговому об'єкті.
Зверніть увагу
Існує можливість надати оформлення асортиментного переліку фірмі, яка надає даний вид послуг.На записуєте в асортиментний перелік продукцію, для якої встановлені певні вимоги до реалізації, наприклад, приміщення має відповідати санітарно-гігієнічним требованіям.Вносіте зміни або доповнення до переліку товарів , якщо у вас погіршився санітарно-технічний стан торгового об'єкта, змінилася спеціалізація торгового об'єкта, змінився власник організації.