Як записати порожній диск.

Запис даних на порожній диск - це операція, яку щодня долають мільйони користувачів, як правило, навіть не замислюючись про деталі процесу. Тим не менш, в залежності від формату диска і операційної системи, ваші дії можуть значно відрізнятися.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою Windows;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Якщо обсяг інформації, який ви хочете записати на диск, невеликий, то ви можете скористатися CD-R диском. Його обсяг всього 700 мегабайт, але часто більшого й не потрібно, до того ж він обійдеться вам дешевше, ніж DVD-R, обсяг якого 4,7 Гб. Для запису даних на CD-диск необов'язково користуватися програмним забезпеченням, досить просто виділити файли, які ви хочете записати, натиснути праву кнопку миші, потім вибрати «відправити» і клацнути по значку CD/DVD дисковода, після чого почнеться запис.
2
Такий спосіб не підійде, якщо вам потрібно записати на диск музику для прослуховування на програвачі. Тут ви повинні озброїтися спеціальним ПО, наприклад, Nero. Стартове меню цієї програми не викликає труднощів, необхідно лише зазначити формат записуваного диска і необхідну операцію, в даному випадку це буде «зробити аудіо CD». Відкриється нове вікно, в якому вам потрібно буде вибрати необхідні файли і запустити процес запису.
3
У разі великих обсягів інформації використовуйте DVD диск. Без допомоги спеціальних програм його так само не записати, але Nero або будь-яка інша програма, наділена тими ж функціями, знову прийде вам на допомогу. Далі зробіть те ж, що і при запису музики, але не забудьте перемкнути формат диска з CD на DVD. Після цього виберете пункт створити DVD з даними. З'являється вже знайоме нам вікно, за допомогою якого вибираємо потрібні файли і включаємо запис. Після її завершення, як і в попередньому випадку, дисковод автоматично відкриється, пропонуючи вам випробувати вже записану болванку.
4
Всі ці способи запису прийнятні для Windows XP, але якщо операційна система, встановлена на вашому комп'ютері - це Windows 7, тут потрібно інший підхід. Вставте в дисковод чистий DVD диск і виділіть файли, які бажаєте записати. Використовуйте той же спосіб, що і при запису даних на CD, ніяких програм тут для цього не потрібно. З'явиться вікно, що пропонує вибрати спосіб запису. У першому випадку після спеціального форматування диск можна використовувати, як флешку, спокійно копіюючи і видаляючи файли, що при звичайній запису буде неможливо.
Зверніть увагу
При запису аудіо диска при необхідності конвертує музичні файли в формат wav, mp3 підтримують далеко не всі програвачі