Як видалити історію в опері. не видаляються історія опера.

Якщо ви не єдиний користувач комп'ютера, то для того, щоб ваші персональні дані були приховані від чужих очей, варто видаляти в браузері історію переглянутих сторінок і збережених паролів.
Інструкція
1
Інтернет-браузер Opera зберігає інформацію про відвідані сторінки, часу відвідування, історію завантажених файлів і багато іншого. Щоб видалити тільки список сторінок, які ви відвідали за останній сеанс, достатньо зайти в «Меню» і вибрати розділ «Історія». Перед вами відкриється вкладка, де у вигляді списку будуть відображені папки з іменами інтернет-ресурсів. У кожній папці є всі сторінки, відвідані на цьому сайті. Таким чином ви можете видалити всю історію, окремі ресурси або тільки деякі сторінки.
2
Щоб очистити історію більш детально, слід зайти в «Меню», перейти в розділ «Налаштування» і далі «Видалити особисті дані». Відкриється віконце, де слід натиснути на стрілочку поруч з написом «Детальне налаштування». Буде розгорнуто меню, де за допомогою установки або зняття галочок можна провести тонке налаштування з видалення історії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xpdkMIPt8vU
Корисна порада
Можна зробити так, щоб дані про переглянуті вами сторінках, уведені паролі та інші дані не зберігалися під час Інтернет-серфінгу. Для цього включіть режим приватного перегляду натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + N.