Як друкувати принтером на диску.

Одна з цікавих і привабливих функцій багатьох принтерів - здатність друкувати тексти та зображення на поверхні дисків. Найпопулярнішими принтерами, що підтримують друк на дисках, є моделі виробника Epson (наприклад, Stylus Photo T50, R220 або R320) і Canon (PIXMA iP4200, PIXMA iP5000). В комплект до таких принтерів додається диск зі спеціальною програмою, що допомагає розробити оформлення дисків і надрукувати зображення.
Вам знадобиться
  • - принтер;
  • - програма для друку на дисках;
  • - диск Printable.
Інструкція
1
Купіть спеціальний диск для друку на принтері з відміткою "Printable" (на них може бути напис "Printable with ink jet printers" або "Printable on the label surface"), такі диски коштують не дорожче звичайних. Деякі моделі принтерів дозволяють друкувати на міні-дисках, для цього купите міні-диск "Printable".
2
Запишіть необхідні дані на диск перед тим, як друкувати на ньому. В іншому випадку на поверхні диска після друку можуть виникнути пил, відбитки пальців та пошкодження, що викликають помилки запису.
3
Знайдіть у пристрої принтера приймальний лоток для дисків, відкривши кришку принтера. Якщо лоток не був вставлений, вставте його, переконавшись, що принтер увімкнено. При вимкненому живленні при вставлянні лотка в принтер, то не буде виконана коректування положення друку.
4
Покладіть диск в лоток, щоб сторона для друку була направлена вгору. В лоток можна класти тільки один диск! Якщо ви друкуєте на міні-диску, знайдіть спеціальний адаптер, який повинен додаватися до принтера в комплекті. Вставте його в лоток, а потім вставте міні-диск в адаптер. Перед тим, як вставити диск, переконайтеся, що в лотку немає ніяких сторонніх предметів, які можуть пошкодити сторону диска, призначену для запису. Вставте лоток для дисків в принтер в спеціальні пази.
5
Встановіть на комп'ютер додається до принтера програму (наприклад, Epson Print CD або CD Label Print). Якщо вона встановлена, відкрийте її, клацнувши по значку на робочому столі, або знайдіть її в меню «Пуск».
6
За допомогою відкритої програми створіть потрібне зображення або напис, які необхідно надрукувати. Програма дозволяє вставляти наявні у вас написи і малюнки, а також малювати свої оригінальні зображення.
7
Натисніть кнопку «Друк (Print)» в меню «Файл (File)». Відкриється діалогове вікно, в якому виберіть потрібний принтер в першому рядку. Третій параметр друку - «Тип носія (Media type)». Виберіть із запропонованого списку CD/DVD. Поставте галочку для параметра Print Confirmation Pattern - "None" (щоб не друкувати шаблон). Натисніть «Печать (Print)».
Зверніть увагу
Якщо використовувати для друку на дисках лоток від іншого принтера, може бути зміщений становище друку, і друк буде виконана неправильно. Використовуйте тільки лоток, який додається до принтера.
Корисна порада
Після того, як команда друкувати на диску була дана принтеру, не можна вставляти лоток, це може привести до пошкодження принтера і подряпин на диску. Тому не забувайте вставляти диск і лоток перед печаткою. Після друку перевірте лоток - якщо на нього потрапили чорнило, зітріть їх відразу ж. Також зітріть чорнило, що потрапили на внутрішню частину диска, призначену для запису. Якщо вам потрібно надрукувати велику кількість дисків, спочатку зробіть кілька пробних дисків, щоб перевірити якість видрукуваної поверхні. Через добу, коли поверхня дисків висохне, можете приступати до друку. Не використовуйте диски після друку, не торкайтеся до поверхні, поки вона не висохне. Не можна сушити диски під прямими сонячними променями. Якщо після сушки поверхню залишилася липкою, значить, кольору занадто насичені. Відкрийте програму для друку на дисках та понизьте насиченість кольорів в налаштуваннях.