Як поставити бензонасос.

Установка бензонасоса на автомобіль - складний і трудомісткий процес. Зазвичай процедуру установки, заміни та ремонту бензонасоса проводить фахівець з ремонту автомобілів на спеціалізованих сервіс-центрах. Але можна спробувати зробити це і самостійно.
Вам знадобиться
  • - ключ на 13;
  • - певні фільтри;
  • - хомути 8-12;
  • - штангенциркуль з глубінометр;
  • - шліцьова і хрестоподібна викрутки;
  • - молоток;
  • - регулювальні прокладки;
  • - ключ на 10;
  • - серветка для видалення масла;
  • - бензонасос PEKAR.
Інструкція
1
Розберіть верхню частину бензонасоса, повернувши його верхню частину проти годинникової стрілки щодо нижньої частини на один крок витка кріплення. Встановіть верхню кришку насоса на місце і трохи притисніть її гвинтами кріплення. Далі надягніть насос на шпильки кріплення і потягніть до упору вниз важіль ручної підкачки. Утримуйте важіль в такому положенні і закріпіть гвинти кріплення кришки. Встановіть відразу подовжувач ручного важеля і його направляючу пластину, після того, як ви затягніть кріплення, це не представиться можливим.
2
Налаштуйте мінімальне виступаніє штовхача бензонасоса. Встановіть між корпусом додаткових приладів і теплоізолюючою підставкою дуже тонку прокладку, а з боку бензонасоса- прокладку середньої товщини. Перед установкою прокладок потрібно ретельно прибрати будь масляні плями з місця зіткнення прокладок з додатковими приладами і теплоізолюючою підставкою.
3
Притисніть встановлений пристрій гайками і неспішно повертайте коленвал до моменту мінімального виступу насоса. Виміряйте за допомогою штангенциркулів відстань виступанія штовхача над площиною прокладки. Підібравши прокладки, встановіть бензонасос на місце і затягніть кріпильні гайки.
4
Встановіть шланги бензопроводу і паливні фільтри. Зазвичай, при установці використовуються шланги, внутрішній діаметр яких становить 8мм від насоса і до фільтрів, а від фільтрів до інших частин апарату (карбюратор-фільтр, фільтр-трубка бензопроводу до бака) шланги, внутрішній діаметр яких становить 6 мм.
5
Уникайте при установці шлангів різких перегинів, що негативно позначиться на роботі бензонасоса. Приміряйте корпус повітряного фільтра, уникаючи перегинів шланга бензопроводу, відповідного до всмоктуючому патрубку бензонасоса. Не забудьте перевірити міцність кріплення кріпильних гайок і хомутів і герметичність всіх з'єднань.
Зверніть увагу
Неправильно встановлений насос не гарантує роботу автомобіля.
Корисна порада
Відвезіть автомобіль в автомайстерню, якщо процедура установки бензонасоса вам незнайома.