Як зробити скріншот з гри.

Як часто, подовгу граючи в улюблену гру, хочеться закарбувати вподобаний момент чи якусь красиву панораму. Це не завжди вдається зробити, тому ми вдаємося до допомоги деяких програм, які на цьому спеціалізуються.
Вам знадобиться
  • Необхідно мати на комп'ютері безпосередньо вашу улюблену гру і на вибір слід встановити одну з програм - Fraps або HyperSnap.
Інструкція
1
Щоб скористатися програмою, слід спочатку її завантажити і встановити. Якщо це програма Fraps, запускаємо її і переходимо на вкладку Скріншоти (Screenshots). На цій вкладці необхідно задати параметри гарячої клавіші (при натисканні якої скриншот збережеться на комп'ютер) і папки, куди буде проводитися збереження наших скріншотів. Після виконання цих дій запускаємо гру або переходимо в неї, якщо вона вже була запущена. Дочекавшись потрібного кадру, натискаємо на задану нами гарячу клавішу. Скріншот вже лежить в папці з нашими скриншотами.
2
Функціональність іншої програми, HyperSnap, набагато вище. Але принцип той самий. Призначаємо гарячу клавішу, переходимо або запускаємо гру, і скриншот після натискання гарячої клавіші вже лежить в нашій папці.
3
Якщо попередні кроки здалися для вас складними, можна зробити скріншот ще одним способом. У складі оболонки Windows на будь-якому комп'ютері є програма Paint. Отже, запускаємо гру, чекаємо кадру, який нам сподобався, і натискаємо на клавіатурі кнопку PrtScreen (Принт Скрін). Потім запускаємо програму Paint, яка знаходиться в меню Пуск - Всі програми (Програми) - Стандартні. Далі натискаємо клавіші Ctrl + V, або Shift + Ins, або в меню Виправлення - Вставити. Наш скриншот опинився у вікні програми, редагуємо його, підрізаємо, якщо це необхідно, і зберігаємо в папку поєднанням клавіш Ctrl + S або в меню Файл - Зберегти.
Зверніть увагу
Слід зазначити, що програми HyperSnap і Fraps можуть залишати на скріншотах час і дату зняття скріншота. Ця функція регулюється в налаштуваннях.
Корисна порада
Програма Fraps також спеціалізується на зйомці відеозображення в іграх. Якщо вам необхідно зробити скріншот конкретної області або кнопки, для цих цілей краще всього підійде HyperSnap.В програмі Paint краще зберігати картинки з розширенням .bmp - якість вища, ніж у.jpg".