Як завести коробку автомат при морозі.

Будь автовласник знайомий з запуском двигуна в морозну погоду, якщо автомобіль всю ніч простояв на вулиці або відкритій стоянці. Особливо проблематично завести взимку машину з автоматичною коробкою передач, так як її не можна буксирувати. Тому власники машин з автоматичною трансмісією повинні ґрунтовно підготуватися до наступу холодної пори року.
Вам знадобиться
  • - передпусковий електрообігрівач;
  • - нове масло;
  • - фільтр;
  • - акумулятор;
  • - паливні присадки;
  • - ефір;
  • - сигналізація зі зворотним зв'язком.
Інструкція
1
Щоб завести автомобіль з автоматичною коробкою передач, встановіть передпусковий обігрівач, що працює від мережі 220 Вт Це вам можуть зробити в будь-якому сервісному центрі за вельми помірну ціну, якщо ви самостійно придбаєте даний агрегат. Він продається в автомобільному магазині і підбирається до кожної моделі автомобіля індивідуально. Але якщо ви не плануєте ставити обігрівач, вам доведеться дотримуватися деяких правил по зимовому запуску автомобіля.
2
Проведіть передзимовий підготовку автомобіля. Змініть масло, фільтр, акумулятор. Якщо передають морози більше 30 градусів, то поставте автомобіль на теплу стоянку або добирайтеся на роботу на міському транспорті.
3
Крім зазначених заходів використовуйте паливні присадки, але їх використання допомагає полегшити запуск автомобіля при морозі до 20 градусів і абсолютно марно при температурі мінус 25 і вище.
4
Завжди починайте ранковий запуск з включення фар в режимі ближнього світла. Це дозволить розігріти електроліт в акумуляторної батареї.
5
Якщо ви два-три рази спробували завести автомобіль і це не привело до успіху, зробіть вприскування в усмоктувальний колектор ефір, який продається для пуску двигуна в мороз.
6
У сильні морози заносите на ніч акумулятор в тепле приміщення. Це не тільки продовжить термін його служби, а й полегшить запуск автомобіля. Якщо акумулятор сів, встановіть його на зарядку, використовуючи спеціальний пристрій.
7
Крім зазначених методів, ви можете встановити сигналізацію зі зворотним зв'язком і з програмою запуску автомобіля. Встановіть автоматичний запуск в потрібному режимі: через 15, 30, 45 або 60 хвилин. І вам не доведеться шукати більш глобальних методів, щоб вчасно доїхати до роботи. Вранці ви відразу сядете в прогрітий автомобіль, і він заведеться без найменших зусиль.