Як встановити оперу на комп'ютер.

Щоб відкрити інтернет-адресу та перейти по ньому, потрібна спеціальна програма, яку називають «браузер». На сьогоднішній день створено досить багато браузерів, але по-справжньому популярними вже довгий час залишаються лише деякі. Opera - один з них.
Інструкція
1
Кожен розробник прагне не тільки випустити програму, яка б завоювала визнання користувачів, а й забезпечити можливість завантажувати своє дітище зі офіційного сайту. Для того щоб встановити Opera, вам потрібно перейти на сайт розробника за адресою www.ru.opera.com, де вам на головній сторінці буде запропонована завантаження останньої версії цього браузера.
2
Натиснувши на кнопку "Завантажити", інсталяційний файл буде збережений на вашому комп'ютері. Запустіть його. З'явиться вікно, в якому вам слід натиснути на кнопку «Прийняти і встановити». У кілька секунд програма все зробить сама, навіть не обтяжуючи вас відповідями на питання, куди і що їй потрібно встановлювати, і тут же сама запустить вашу новеньку «Оперу». Все готово!
В операційної системі Windows за замовчуванням встановлений браузер Internet Explorer. Однак за своїм функціоналом він влаштовує не всіх. В таких випадках користувачі вдаються до установки альтернативних браузер ів. Одним з таких і є Опера.
Інструкція
1
Заходимо на офіційний сайт браузер а Опера www.opera.com. Викачуємо інсталяційний файл.
2
У вікні натискаємо «Зберегти».
3
Вказуємо шлях для збереження файлу встановлення. Можна вказати будь-яку зручну для вас папку, наприклад «Мої документи».
4
Після початку завантаження знімаємо галочку з пункту «Закрити діалогове вікно після завершення завантаження».
5
Після завершення завантаження натискаємо в завантажувальному вікні на кнопку «Відкрити папку».
6
У вікні натискаємо на інсталяційний файл.
7
Починається процес підготовки до встановлення.
8
По закінченні підготовки натискаємо "Встановити".
9
У наступному вікні приймаємо умови ліцензійної угоди, натиснувши на кнопку «Приймаю».
10
Вибираємо тип установки «Стандартна». Натискаємо "Далі".
11
У наступному вікні натискаємо на кнопку «Встановити».
12
Після завершення установки відзначаємо пункт «Запустити Opera».
13
Далі відкриється вікно з пропозицією призначити Opera браузер ом за замовчуванням. Вибираєте зручний для вас варіант, відповідно натиснувши на кнопку «Так» або «Ні».
14
Після цього відкриється браузер Опера. Установка закінчена.