Як дізнатися невідомий пристрій.

Іноді при установці Windows можлива неприємна ситуація: на якийсь пристрій система не може знайти драйвер. Звичайно, цей пристрій не може працювати коректно або не працює взагалі.
Інструкція
1
Однак це проблема вирішується засобами Windows. Для виклику контекстного меню клацніть правою клавішею миші по значку «Мій комп'ютер» і вибирайте опцію «Управління». У списку знайдіть «Диспетчер пристроїв» і клацніть по ньому. Праворуч розкривається список встановлених комплектуючих. Пристрої, які система не змогла ідентифікувати, відзначені жовтим знаком питання.
2
Клацанням правої клавіші по сумнівному влаштуванню викликайте контекстне меню і вибирайте команду «Властивості». У вікні властивостей переходите у вкладку «Відомості». У вікні зі списком з'являється пункт «Код екземпляра пристрою», а в нижньому вікні - буквено-цифровий код. Нехай код буде таким: PCI \ VEN_10DE & DEV_002C & SUBSYS_00000000 & REV_15 \ 4 & 384EA2E1 & 0 & 0008VEN означає Vendor («Виробник»), DEV - Device («Пристрій»). Цифри поруч з цими скороченнями - цифровий код фірми-виробника і моделі пристрою, записаний в щестнадцатерічном вигляді.
3
Заходьте на сайт http://www.pcidatabase.com/vendors.php?sort=nameи в поле Search vendors («Пошук виробника») вводите код фірми-виробника, в даному випадку 10DE.
4
Програма проводить пошук і видає результат: Nvidia.
5
Клікайте за назвою фірми. У новому вікні в поле Search devices («Пошук пристрої») введіть код пристрою 002C. Програма повідомляє результат пошуку: NVIDIA Vanta/Vanta LT. Таким чином, невідомий пристрій виявилося відеокартою.
6
Щоб знайти для неї драйвер, зайдіть на сайт www.devid.info, вставте код пристрою в вікно пошуку і натисніть кнопку «Шукати». Програма видає список драйверів, індексованих по року випуску в порядку зростання.
7
За гіперпосиланням «Завантажити» на новій сторінці ви отримаєте повну інформацію про драйвер (виробник, розмір, дата, операційна система) і посилання на скачування.
Багато абонентів, вважаючи, що «Анти АОН» дозволить їм залишитися невпізнаними, активують подібну послугу і здійснюють дзвінки, які не завжди носять позитивний характер. На велике розчарування таких людей, сьогодні кожна людина може з легкістю дізнатися невідомий номер .
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, паспорт.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує два найбільш простих способи, які дозволяють абонентам стільникового зв'язку визначати телефонні номер а та їх власників, які намагаються додзвонитися «під прикриттям» Антивизначника номер а. Подібна послуга найбільш поширена в побуті під назвою «Деталізація». Саме деталізація викликів дозволить вам отримати максимум інформації про власника невідомого номер а.
2
Деталізація дзвінків за допомогою дзвінка в службу підтримки вашого оператора стільникового зв'язку. Відразу відзначимо, що подібна можливість передбачена далеко не у кожного оператора (уточнюйте в службі підтримки). Зв'язавшись з менеджером, замовте послугу деталізації дзвінків (якщо таке передбачено) за потрібний вам період. З вашого рахунку буде списана сума, рівна вартості послуги. Через деякий час на номер надійде смс-повідомлення з докладним звітом про вхідні дзвінки.
3
Якщо ваш оператор не передбачає процедуру віддаленої авторизації, ви можете звернутися з аналогічним проханням в його найближчий офіс. Після того, як ви підтвердите той факт, що саме ви є власником номер а, вам буде надана деталізація дзвінків за який Вас період часу. Щоб визначити невідомий номер , подивіться в телефоні дату його останнього дзвінка і знайдіть аналогічну дату в наданих вам документах. Телефонний номер , дата дзвінка якого буде збігатися з дзвінком «інкогніто», і є той самий анонім.