Як зробити паливні брикети.

Газети і журнали, каталоги та рекламні буклети, упаковка і тара - вся ця паперова продукція в основному дістається нам безкоштовно. Шкода було б не скористатися можливістю використовувати це на благо.
Вам знадобиться
  • - Автомобільний домкрат;
  • - Нержавіючий лист;
  • - Зварювання;
  • - Куточки;
  • - Паперові відходи.
Інструкція
1
Вважається, що ефективність брикетів з пресованого паперу навіть вище, ніж ефективність вугілля. Вони дають тепла більше і згоряють практично без золи і сажі. Зберігати їх одне задоволення в порівнянні з іншими видами палива - немає ні пилу, ні бруду. Для виготовлення з паперових відходів брикетів, зваріть нескладну прес-форму, яка являє собою прямокутний короб зі знімними кришкою і дном. Розміри цього короба ви можете задати самі, виходячи з ваших просторових можливостей і передбачуваних розмірів брикетів для вашого опалювального оборудованія.Отверстія, які висвердлені в дні і кришці короба, служать для того, щоб виходила вода при пресуванні. Бічні пропили в стінках зроблені для цієї ж мети. Форма їх спеціально зроблена такою, щоб готові брикети було легше витягувати з короба. Для того щоб короб не втрачав своєї міцності, до нього зовні приварюють куточки 10х10 мм.
2
Уздовж нижніх бічних стінок з внутрішньої сторони приваріть куточки 25х25, вони будуть тримати дно. Тонкостінні деталі, які може "повісті", краще зварити переривчастим швом. Шви краще варити з зовнішнього боку, щоб усередині нічого не заважало витяганню готових брикетів і не порушувало їх целостності.Ізмельчіте паперові відходи і помістіть їх у воду на 10-12 годин. За цей час папір добре просочиться вологою. Встановіть в короб перфоровані дно, на нього викладайте мокру паперову масу. Закрийте короб кришкою і за допомогою домкрата відіжміть воду.Сніміте домкрат і кришку, переверніть короб і руками витолкніте готовий брикет назовні. Паперовий брикет сохне на відкритому повітрі в природних умовах 5-7 днів, після чого він повністю готовий до вживання і їм можна чудово топити камін або піч. Один брикет горить протягом приблизно двох годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_FrdMMA50Nc
Під час поїздок по незнайомих місцях, коли автомобіліст вимушений заправляти машину на невідомих АЗС, досить імовірно, що в паливний бак потрапить неякісне паливо з низьким октановим числом.
Вам знадобиться
  • - паливна присадка - 1 флакон
Інструкція
1
Теоретично, якщо ви заправилися неякісним бензином, то все паливо потрібно негайно злити з бака без залишку. А потім заправити машину бензином з високим октановим числом і продовжувати поїздку. Але на практиці втілити теорію в життя виходить дуже рідко. Отже, автомобіліст вимушений на межі своєї нервової системи продовжувати поїздку, піддаючи двигун автомобіля невиправданого ризику, порушуючи екологію навколишнього середовища.
2
Але вихід з вельми складній ситуації, пов'язаної із заправкою машини неякісним паливо м, знайшли фахівці хімічної промисловості. Завдяки їм у торгівлі з'явилися різні паливні присадки, що підвищують у тому числі і октанове число бензину.
3
Добравшись до найближчого автомагазину, придбайте флакон з присадкою, яка зробить паливо з низьким октановим числом високооктанових. Вдобавок після додавання присадки в паливний бак підвищиться прийомистість і потужність мотора, а викиди шкідливих речовин в атмосферу знизяться на порядок. Витративши незначну суму грошей, ви перетворите поїздку на автомобілі з обтяжливою в приємну.
Зверніть увагу
Присадка в паливо додається з розрахунку 150 мл на 50 л бензину.