Як збільшити продуктивності відеокарти.

Основний удар при обробці численних текстур і зображень в іграх і фільмах бере на себе саме відеокарта, і від неї напряму залежить як кількість FPS, так і якість зображення. Продуктивність відеокарти залежить від швидкості шини даних, за якою відеоінформація і передається; від частоти і обсягу відеопам'яті на самій карті; від частоти графічного процесора і кількості текстурних блоків, а також піксельних конвеєрів.
Інструкція
1
Технічний прогрес ні хвилини не стоїть на місці, і всі комп'ютерні комплектуючі рані чи пізно застарівають. Купив відеокарту, новеньку, потужну. Дивишся - а через рік вона вже не вважається такою потужною і іграшки багато хто вже не тягне.
2
Якщо вашу відеокарту осягає така ж доля - не турбуйтеся. Не обов'язково кожні півроку міняти відеокарту на нову, коли можна і стару «розігнати». Найпоширеніші і нехитрі способи розгону - це установка нових графічних драйверів; підвищення частоти роботи, як відеопам'яті, так і графічного процесора або перепрошивка BIOS'а відеокарти.
3
Досить складні методи можуть бути дуже ризикованими і навіть згубними для обладнання. Це такі способи, як збільшення напруги в ланцюгах живлення карти і в PCI-E слоті системної (материнської) плати; екстраординарне охолодження рідким азотом і схожими речовинами.
Корисна порада
Ще один спосіб розігнати свою відеокарту - використання спеціальних програм. Тут вже все залежить від вас: якщо вам відеокарта дорога - не обов'язково сильно її розганяти. Якщо ж ви плануєте найближчим часом карту змінити - можете спробувати розігнати її і сильніше. Головне - не забудьте про якісне охолодження.