Як запустити своє інтернет-радіо.

Інтернет відкриває перед людьми величезну кількість самих різних можливостей. Якщо раніше створити свою радіостанцію було дуже трудомістким і далеко не для всіх можливим справою, то тепер на створення інтернет-радіо ви витратите максимум одного дня. Вам не буде потрібно ніяких спеціальних навичок або дорогої техніки.
Інструкція
1
На вашому комп'ютері повинна бути встановлена найпростіша і найвідоміша програма для програвання музичних файлів Winamp. Необхідно також завантажити для неї додаткові файли shoutcast server і shoutcast pug-in.
2
Перший файл використовуватиметься як сервер вашої радіостанції. Базою ви можете зробити свій сайт або сайт розробників програми.
3
Другий файл об'єднає сервер і встановлений на вашому комп'ютері Winamp. Не варто витрачати час на те, щоб спробувати поєднати файли і сервер з іншими програвачами. Ви витратите величезну кількість часу, але ніякого ефекту крім розчарування і роздратування не отримаєте.
4
Налаштувати сервер досить просто. На сайті, де ви його завантажуєте, є докладні інструкції з приводу того, як це зробити. Строго дотримуйтеся таких рекомендацій.
5
Якщо метою вашого інтернет-радіо є залучення прибутку, то зробіть так, щоб якомога більша кількість людей зацікавилися вашої радіоточкою. Для цього спочатку слід визначити цільову аудиторію. Виходячи з її потреб, побудуйте плей-лист, що складається з оригінальних треків. Якщо ви створюєте своє радіо, воно повинно відрізнятися від тих варіантів, що вже пропонуються. Інакше воно просто залишиться непоміченим.
6
Відстежите, яку музику пропонують слухачам ваші прямі конкуренти, а також які шоу вони запускають в ефір. Зробіть так, щоб ваш плей-лист і ваші програми були цікавіше і привабливіше для вашої цільової аудиторії. Для цього підключіть власну фантазію.
7
Ви можете не тільки ставити хороші треки, але й ввести різноманітні програми і шоу, які можуть бути цікаві слухачам. Чим більш оригінально і продумано ви все це організуєте, тим більше слухачів ви залучите і тим вище буде ймовірність отримання вами хорошого прибутку.