Як поставити на свій сайт календар. зробити html календарик на свій сайт.

Календар для розміщення на сторінках сайту, може виглядати дуже по-різному - від простої строчки із зазначенням дати, до інтерактивного флеш-елемента c масою звукових та візуальних ефектів і різноманітним набором додаткових функцій. Вибір конкретного варіанту залежить від дизайну сайту, його цільової аудиторії і смаку власника, а підібрати підходящий варіант в інтернеті не так вже й складно. Нижче наведена приблизна послідовність дій для вставки календаря, виконаного по флеш-технології.
Інструкція
1
Знайдіть найбільш органічно вписується в дизайн сторінок вашого сайту варіант календаря. Якщо ви зупините вибір на флеш-елементах цього роду, то бажано крім готового файлу для вставки в сторінку отримати і його вихідний код, в який при необхідності можна внести зміни самостійно або попросити зробити це знаючих колег по мережевого спілкування. Наприклад, кілька хороших варіантів можна знайти на сторінці http://flashscope.com/blog/free-flash-interactive-calendar-components - автор пропонує календарі разом з вихідними кодами і не вимагає оплати. Налаштування (крім зовнішнього вигляду) ці елементи не вимагають, як не потребують і в додаткових скриптах, звуках або яких-небудь інших допоміжних файлах.
2
Завантажте на сервер свого сайту swf-файл відібраного варіанта. Це можна зробити через браузер, скориставшись менеджером файлів в системі управління вашого сайту або в панелі управління хостингу. Можна для цієї ж мети використовувати і спеціалізовану програму - фтп-клієнт.
3
Помістіть у вихідний код сторінки блок тегів для відображення завантаженого на сайт флеш-календаря. Система управління, крім менеджера файлів, має і вбудований редактор сторінок - використовуйте його для цієї мети. Завантаживши сторінку в такий редактор, встановіть курсор в потрібне її місце і натисніть кнопку вставки флеш-елемента на панелі управління. У вікні, виберіть завантажений swf-файл і введіть у відповідні поля форми його розміри, а потім натисніть кнопку «OK». Теги редактор складе і розмістить в коді без вашої участі. Якщо сайт не має системи управління, то скачайте файл сторінки до себе в комп'ютер і відкрийте його, наприклад, в звичайному блокноті. Блок коду, який вам необхідно вставити в потрібне місце исходника, може бути, наприклад, таким:

Двічі зазначені в цьому фрагменті коду висоту (299) і ширину (298) вам потрібно замінити на відповідні розміри вашого календаря, так само як і двічі вказане назва файлу (Calendar.swf). Після цього збережіть і завантажте назад на сервер відредаговану сторінку.