Як з'єднати pdf документи.

Склеїти pdf-документи можна різними способами, наприклад, за допомогою продукту від Adobe - Acrobat Professional. Однак є й безкоштовні варіанти, наприклад, утиліта від Google - PDFBinder.
Вам знадобиться
  • - програма PDFBinder
Інструкція
1
Скачайте програму (посилання на скачування знаходиться в самому кінці статті) і, двічі клацнувши по іконці setup-файлу, начините установку. Утиліта має англомовний інтерфейс, але це не повинно вас відштовхувати, тому необхідні дії як в установці, так і у використанні, очевидні і інтуїтивні. Вам цілком буде досить цього керівництва.
2
У першому вікні відразу натисніть Next. У наступному ви можете вказати інший шлях для установки програми, написавши його вручну в полі введення Folder, або клікнути на кнопку Browse, викликавши меню Browse for folder і вказавши цей шлях у кілька кліків мишкою. Якщо натиснути на кнопку Disk cost, з'явиться нове вікно, в якому буде вказано вільний дисковий простір. Налаштування нижче дозволяє визначити, які користувачі зможуть користуватися цією програмою. Виберіть пункт Everyone, якщо все, або Just me, якщо тільки ви. Розібравшись з настройками, натисніть Next. У новому вікні установник сповістить вас про те, що програма готова до встановлення. Знову натисніть Next. Почнеться установка. Після її завершення натисніть кнопку Close.
3
Шукайте іконку програми в директорії, яку ви вказали при установці. За умовчанням вона повинна бути C: \ Program Files \ PDFBinder. Іконка має вигляд тетрадного листа, на який зліва спрямовані три стрілочки: синя, червона і зелена.
4
Зробіть по іконці подвійний клік. З'явиться віконце програми. Натисніть Add file, у новому вікні виберіть необхідний pdf-файл і натисніть «Відкрити». У центральному віконці програми з'явиться рядок, в якій буде вказано шлях доданого файлу. Додайте інші файли аналогічним чином. Від порядку розташування файлів в центральному вікні програми залежить їх фінальне розташування в підсумковому файлі. Користуйтеся стрілочками, щоб переміщати файли в цьому списку. Щоб видалити файл зі списку, клікніть по ньому лівою кнопкою миші та натисніть на кнопку із зображенням знака «Стоп».
5
Розібравшись з настройками, натисніть Bind! У новому вікні вкажіть шлях для підсумкового файлу, його ім'я і натисніть «Зберегти». Готово.
Вельми розумно зібрати інформацію в одному місці, щоб всякий раз не кликати в самих різних місцях жорсткого диска. Наприклад, PDF-документи можна склеїти за допомогою Adobe Acrobat Professional.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Acrobat Professional.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Acrobat Professional і клацніть пункт меню File -> Create PDF -> From multiple files. Відкриється нове вікно, в якому вам буде запропоновано вибрати необхідні файли. Для цього натисніть на кнопку Browse і у вікні виберіть необхідні pdf-файли. Для спрощення пошуку в полі «Тип файлів» вкажіть Adobe PDF Files (* .pdf).
2
Лівим кліком миші вберу файл і клацніть на кнопку Add. Документ з'явиться в списку Files to Combine. Якщо файли знаходяться в одній директорії, їх можна вибрати обидва: затисніть клавішу Ctrl і клацніть по ним лівою кнопкою миші. Якщо ні, вам доведеться повторити ці дії.
3
У секції Arrange Files знаходяться кнопки для редагування файлів. Якщо натиснути на Remove, то обраний файл віддалиться зі списку Files to Combine, а за допомогою кнопок Move up і Move down вибраний файл переміщується вгору або вниз у списку. Це важливо, тому що від цього залежить фінальне розташування файлів у підсумковому документі.
4
Якщо ви хочете подивитися, яким чином буде виглядати підсумковий документ з урахуванням розташування файлів, що знаходяться в списку Files to Combine, натисніть на кнопку Preview. У вікні, використовуйте стрілочки «Вгору» і «Вниз» для переміщення вперед і назад по документу або відразу можете вести номер сторінки у відповідне поле. Для завершення перегляду натисніть ОК. Натиснувши на кнопку Help, можна ознайомитися з довідкою щодо з'єднання файлів, але вона виконана англійською.
5
Якщо ви вже з'єднували документи подібним чином і вам потрібно на основі цих документів створити новий документ, скористайтеся випадає, меню Include recently combined files.
6
Створивши список, натисніть ОК. У вікні вкажіть шлях для майбутнього файлу , його назву, а також переконайтеся, що в полі «Тип файлів» зазначено PDF. Клікніть «Зберегти».