Як заповнювати рецепти.

Якщо ви любите кулінарні експерименти, то без правильно заповнених рецептів вам не обойтісь.Іспользуете ви чужі рецепти або ж хочете поділитися власними - не важливо, важливо вміти правильно складати рецепт страви.

Інструкція
1

Напишіть назву блюда, вкажіть також альтернативні назви, якщо вони є. Якщо ви придумали блюдо самостійно, то виберіть назву, яка відображає його суть, зовнішній вигляд або призначення, воно не повинно бути довгим - максимум 4-5 слів.

2

Якщо ви фіксуєте рецепт вже існуючого страви, то напишіть коротку довідку про нього: з якої воно кухні, в якому вигляді подається, яким соусом приправляється, з чим добре поєднується (наприклад, з яким напоєм або гарніром).

3

Вкажіть використовувані інгредієнти та їх кількість (в грамах, літрах і мілілітрах , ложках, стаканах або пропорціях). Напишіть, на скільки порцій розраховано вказану кількість продуктів. Позначте варіанти заміни одних продуктів на інші - для людей, які страждають алергією або іншими хворобами, для вагітних жінок і годуючих мам, для людей, що дотримують релігійні пости, для вегетаріанців і т.п.

4

Опишіть процес приготування страви по пунктах . Для зручності пишіть не суцільним текстом, а розбивайте його на невеликі пункти або кроки. Якщо ви пишете рецепт для якогось видання - друкованого або електронного, проілюструйте кожен етап готування фотографією. Обов'язково вкажіть температурні режими і час приготування.

5

Якщо існують якісь обмеження щодо вживання страви, вкажіть їх в рецепті.

6

Якщо є інформація про харчову цінність страви (кількість жирів, білків, вуглеводів, калорійність), вкажіть її в рецепті.

7

Опишіть зовнішній вигляд страви, особливо як воно має виглядати у готовому стані і за якими ознаками можна визначити, що його вже можна діставати з духовки або знімати з вогню. Напишіть, які додаткові дії потрібно зробити, перш, ніж подавати страву на стіл. Наприклад, дати охолонути, полити соусом або прикрасити зеленню.