Як розпакувати архів.

«Як розпакувати архів?» - Цим питанням задаються люди, що викачали з інтернету запаковані в архів файли, будь то музика, фото або документи. Деякі користувачі не можуть відкрити файл архіву і не знають, як розпакувати архів, бо не мають встановленої на комп'ютері програми-архіватора.
Вам знадобиться
  • Програма WinRAR або 7z.
Інструкція
1
Для того, що відкрити архів або розпакувати його, потрібна програма-архіватор. Дві найпопулярніші програми, які вміють розпаковувати стислі файли, називаються WinRAR і 7z.После установки WinRAR або 7z, запаковані файли-архіви поміняють ярлик. Натисніть правою кнопкою миші на архіві, і Ви побачите в контекстному меню «Розпакувати» або «Витягнути», а також «Витягнути в поточну папку». В англійській версії цих програм розпакування архівів називається "Extract" і "Extract to" .Якщо натиснути «Витягнути в поточну папку», архів розпакується прямо в ту папку, де він знаходиться. Таким чином, всі файли і папки, які містить архів, знаходитимуться в папці, куди архів був записаний. В деяких версіях WinRAR ця кнопка називається «Зберегти в поточну папку» .Якщо натиснути «Витягнути», програма надасть Вам вибір шляху, куди потрібно розпакувати архів. Ви можете створити порожню нову папку, і розпакувати туди архів, щоб не втратити файли і не примушують їх з іншими схожими файлами, які вже записані на компьютере.Есть ще один спосіб вилучення файлів. Цей спосіб зручний тим, що якщо потрібно розпакувати не весь архів, а тільки його частину, краще застосувати дану методику. Ви просто відкриваєте архів як і будь-який інший файл, і перетаскуєте потрібні файли в будь-яку зручну для Вас папку, як Ви перетаскуєте звичайні файли з папки в папку на своєму комп'ютері.
Зверніть увагу
Якщо архів не розпаковується, швидше за все, він пошкоджений зсередини.
Корисна порада
Існують SFX-архіви. Вони розпаковуються тільки по визначеному шляху і не мають кнопки «Витягнути в поточну папку».
Запаковані в архів файли не тільки займають менше місця, але і дозволяють легко відправляти електронною поштою будь-яку кількість файлів в один клік. Отримуючи поштою такий архів з файлами, не завжди зрозуміло, що ж з ним робити далі.
Інструкція
1
Отже, у вас є файл в невідомому вам форматі, яка не розпізнає комп'ютер, але вас запевняють, що це архів, і його потрібно розпакувати, щоб дістатися до вмісту. Щоб розпакувати такий файл вам потрібно завантажити на свій комп'ютер і встановити спеціальну програму, яка вміє розпаковувати файли. Такі програми називаються «архиваторами». Вони бувають різними, але виконують однакові завдання, тому ви можете вибрати будь-яку з них: WinZip, WinRar, 7Zip.
2
Насамперед, завантажте один з архиваторов собі на комп'ютер. Зробити це можна на будь-якому з офіційних сайтів розробників: www.corel.com, www.win-rar.ru, www.7-zip.org. Після того, як програма завантажиться, встановіть її, дотримуючись підказок майстра установки.
3
Щоб розпакувати файл, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть один з пунктів: 1.Якщо ви встановили архіватор WinZip - клацніть на строчці «WinZip" і далі "Витягти в ...» .2.Еслі ви встановили архіватор WinRar - клацніть на строчці «Витягнути файли ...» .3.Еслі ви встановили архіватор 7Zip - клацніть на строчці «7-Zip" і далі "Витягти файли ...» .Перед вами з'явиться віконце з вмістом вашого комп'ютера. В цьому віконці виберіть папку, в яку потрібно зберегти розпаковані файли, і натисніть "ОК". Готово!