Як замінити лампу в Мазда 3.

Mazda 3 - це автомобіль, який користується великою популярністю у російських автолюбителів. У зв'язку з цим виникає безліч питань з експлуатації та ремонту, які цілком реально вирішити самостійно, наприклад, провести заміну ламп.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлені ксенонові лампи, то їх самостійна заміна заборонена. Тому що при неправильних діях збільшується можливість ураження електричним струмом. При заміні галогенних ламп стежте за тим, щоб не розбити їх.
2
Перед заміною ламп перевірте, виключене чи запалювання і центральний вимикач, який відповідає за освітлення. Після цього відкрийте капот і відверніть гвинти, які кріплять щиток, за яким розташовані лампи. Для заміни ламп дальнього світла поверніть патрон і вийміть його з фари. Пам'ятайте, що при знятті патрона його потрібно акуратно потягнути назад.
3
Вимкніть електричний роз'єм від патрона, натиснувши на фіксатор і потягнувши на себе. Встановіть нову лампу і виконайте збірку в зворотній послідовності. Пам'ятайте, що доторкатися до лампи голими руками заборонено, оскільки жирові плями можуть викликати додатковий нагрів лампи і вихід її з ладу. Проводьте всі дії в рукавичках, а при появі плям, негайно видаліть їх за допомогою спиртового розчину, нанесеного на чисту ганчірку.
4
Для заміни ламп ближнього світла відключіть електричний роз'єм, і від'єднайте ущільнювальну кришку. Після цього зніміть тримач лампи, відвівши його вбік. Вийміть стару лампу і проведіть її заміну. Для того, що змінити лампи в протитуманних фарах, відкрутіть гвинти, що кріплять грязезащитний кожух. Після цього викрутити патрон з лампою і вийміть його назовні. Не забудьте від'єднати електричний роз'єм і встановити новий освітлювальний прилад.
5
Щоб замінити лампи в задніх фарах, акуратно витягніть сердечники і отщелкніте пластмасові утримувачі, що кріплять задню панель багажника. Після цього від'єднайте оббивку багажника. Виверніть патрон потрібної лампи з корпусу ліхтаря і проведіть заміну лампи.