Як відрегулювати систему запалювання.

Найчастіше на автомобілі виникає проблема з запалюванням, що є досить серйозним дефектом, що приносить чимало клопоту. Відрегулювати запалювання можна і самостійно, якщо знати, як встановити оптимальний момент запалювання.
Інструкція
1
Перед проведенням регулювання виконайте ряд попередніх дій. Для початку від'єднайте вакуумний шланг, які приєднано до вакуум-коректор на моторі. Потім підключіть позитивний затискач стробоскопа до позитивного зажиму акумуляторної батареї. Це необхідно для того, щоб подальша регулювання моментів часу запалювання була більш зручною і простою.
2
Після цього знайдіть наконечник високовольтного дроту, який знаходиться на кришці розподільника, в одному з циліндрів. Обережно вийміть його. Після чого можна починати проводити регулювання, переключивши негативний затискач системи запалювання до мінусової клеми акумуляторної батареї.
3
Максимально акуратно вставте датчик стробоскопа в гніздо циліндра, з якого ви витягли високовольтний провід. Не забудьте підключити його до проводу, який знаходиться в першому циліндрі. Увімкніть запалювання і запустіть двигун. Направте світловий потік стробоскопа на люк для пристрою зчеплення. Регулювання часу запалювання проводите за допомогою заглушки, виконаної з гуми, яка знаходиться на люку картера зчеплення.
4
Уважно дивіться на маховик двигуна, де миготливий потік від стробоскопа здаватиметься нерухомою точкою. Якщо момент запалювання виставлений правильно, що дана точка буде розташована між середньою засечкой маховика і його попереднім поділом. В іншому випадку послабте кріплення гайок, які знаходяться на розподільнику для маховика запалювання.
5
Після виставлення точки в заданому місці зробіть від'єднання датчика стробоскопа і виконайте збірку деталей у зворотній послідовності. Обов'язково перевірте працездатність відрегульованій системи запалювання, вставивши ключ в замок запалювання, і запустіть двигун.
Система запалювання скутера призначена для займання паливно-повітряної суміші, що знаходиться в циліндрах. Весь процес здійснюється за допомогою свічки запалювання. Висока напруга (від 15 до 30 тисяч вольт) формується в котушці. Відповідно, при несправності запалювання регулювання слід почати з цих елементів.
Інструкція
1
В сучасних скутерах використовуються безконтактні системи запалювання. Однак наявність іскри не є свідченням справності системи, оскільки потужності електричного розряду може бути недостатньо для запалення суміші.
2
Щоб перевірити іскру, відкрутіть свічку і закріпіть її на масі двигуна за допомогою будь-якого відповідного металевого пристосування. Тримати в руці свічку надзвичайно небезпечно, так як напруга на ній може доходити до 40 тисяч вольт.
3
Для того щоб знайти несправність і відрегулювати систему запалювання скутера, встановіть справну робочу свічку. Перед початком діагностики, користуючись мультиметром, переконайтеся в наявності електричного контакту двигуна з рамою скутера.
4
Найважливішим елементом системи запалювання є генератор. Для вимірювання опору живильної ланцюга котушки запалювання відключіть проводку від генератора з наступним виміром опору між масою і одним з проводів (чорний дріт з червоною смугою). Нормальним може вважатися опір в межах 80-150 Ом. Якщо опір відсутній небудь значення нижче встановленої норми, генератор несправний.
5
Для точного визначення поломки демонтуйте генератор і за допомогою мультиметра заміряйте опір котушки. В цьому випадку необхідно підключити прилад безпосередньо до висновків котушок, оскільки один з них припаяний до магнітопроводу. Якщо в процесі вимірювання опір виявився нормальним, то поломку слід шукати або в проводці, або в точці з'єднання з котушкою.
6
У разі справності генератора перевіряйте цілісність проводки. Підключіть мультиметр до двох точках - до висновків блоку «комутатор - котушка запалювання» і до колодки, з'єднаної з генератором. Після перевірки цілісності проводів їх також слід перевірити на предмет можливого замикання між ними. Якщо ж вся ланцюг від генератора до висновків проводки до блоку запалювання ціла, то найімовірніше несправний блок запалювання.