Як поміняти рідину гідропідсилювача керма. Як поміняти рідину гур ford focus.

Заміна рідини гідропідсилювача керма необхідна в тому випадку, якщо під час руху кермо веде себе нормально, а при стоянці трохи стрибає в різні сторони, і, здається, що він не слухається.
Інструкція
1
Вимкніть запалювання і переконайтеся, що двигун трохи охолов. Після цього відкрийте капот і зніміть ємність, в якій знаходиться рідина для гідропідсилювача. Уважно огляньте бачок на предмет наявності тріщин і пошкоджень, адже витікання рідини може погано позначитися на деталях автомобіля.
2
Після підняття ємності ви побачите зворотний шланг, який акуратно від'єднайте, для того щоб злити стару рідину. Заздалегідь приготуйте відповідну посудину, в який і виробляєте злиття. Слідкуйте за тим, щоб рідина не потрапила на корпус автомобіля або на ваше тіло, в іншому випадку негайно змийте її водою.
3
В місце кріплення знятого шланга приєднаєте інший, відповідного діаметру, кінець якого опустіть в заздалегідь приготовлену ємність. Після цього вставте ключ в замок запалювання і заведіть двигун. Почекайте кілька хвилин, після чого почніть крутити кермо до упору в різні боки, щоб рідина почала виливатися. Після того, як бачок стане порожнім, заглушите мотор.
4
Після цього обережно приєднаєте зворотний шланг на своє місце. Візьміть у руки засіб, призначений для гідропідсилювача керма, і заповніть їм бачок до максимальної позначки. Пам'ятайте, що краще використовувати рідину, яку рекомендує виробник машини. Потім знову заведіть мотор і крутите кермо, щоб випустити зайве повітря з системи. Після чого вимикайте запалювання та перевірте рівень рідини в ємності.
5
При необхідності зробіть долівку рідини. Уважно стежте за тим, щоб не перелити її вище максимальної позначки. При наявності в рідині суспензії або темних плям повторіть процедуру. Пам'ятайте, що необхідно регулярно перевіряти рівень рідини і проводити долівку. При появі нальоту на стінках ємності негайно замініть бачок.