Як зняти корпус повітряного фільтра.

Корпус повітряного фільтра, а також безпосередньо сам фільтр необхідно знімати для того, щоб отримати доступ до деталей в моторному відсіку і при різних пошкодженнях.
Інструкція
1
Для початку приготуйте необхідний для роботи інструмент. Вам знадобляться гайкові ключі, торцеві головки і викрутки. Після цього послабте хомут, який зміцнює рукав до повітряного фільтру. Від'єднайте повітропідвідному рукав від патрубка фільтра.
2
Пам'ятайте, що на патрубку і на краю рукава знаходяться мітки у вигляді трикутника, які необхідні для правильного складання. Слідкуйте за тим, щоб при подальшій збірці ці мітки збіглися. Від'єднайте хомут Повітропідвідні рукава, який зміцнює його до дросельного вузла.
3
Знімати рукав не обов'язково, проте це полегшить процес подальшої роботи. Візьміть викрутку і з її допомогою акуратно подденьте фіксатор колодки проводів, які підключаються до датчика витрати повітря. Отщелкнув тримачі, зніміть колодку. Потягніть фільтр вгору і вийміть штифти, які встановлені на днище з гумових подушок.
4
У передній частині корпусу фільтра зніміть гумову прокладку кронштейна. Одночасно з цим вийміть з горловини глушника шуму підвідний патрубок. Після цього акуратно підніміть фільтр і зніміть шланг вентиляції, який розташований на його корпусі. Для цього стисніть фіксатори, які кріплять шланг, і відключіть.
5
Після цього відкрутіть гайки, які кріплять корпус фільтра і зніміть пластину, розташовану всередині. Потім акуратно від'єднайте корпус повітряного фільтра. Пам'ятайте, що в гумовій прокладці корпусу часто встановлюються дистанційні втулки. Будьте уважні при знятті корпусу, щоб не впустити їх в горловину карбюратора, що призведе до серйозних пошкоджень. Видалити втулку звідти можна за допомогою магніту, попередньо закріпленого на невеликий дроті. Установку проводите в зворотній послідовності, звертаючи увагу на дефекти і усуваючи їх.