Як простіше обслуговувати автомобільний акумулятор.

Призначення акумуляторної батареї в автомобілі - це запуск двигуна і використання в якості аварійного джерела енергії. При правильному обслуговуванні даний прилад прослужить вам довгий час.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлений інжектор, то ні в якому разі не виробляєте зняття акумуляторної батареї при включеному двигуні. Це може привести до того, що станеться збій в роботі комп'ютера, або навіть його згорання. Регулярно проводите огляд батареї на предмет течі з бака.
2
Протирайте акумулятор сухою чистою ганчіркою для того, щоб прибрати вологу з поверхні і видалити бруд і пил з вентиляційних отворів. Перед далекою поїздкою перевірте, чи надійно закріплений акумулятор в своєму місці, бо будь-яке зміщення може привести до короткого замикання всередині приладу.
3
Якщо акумулятор є обслуговуваним, то регулярно проводите завмер рівень електроліту і його щільність. Пам'ятайте, що даний рівень повинен знаходитися між максимальною і мінімальною зарубками, які нанесені на напівпрозорий корпус батареї. При необхідності зробіть долівку дистильованої води і поставте його заряджатися, для цього зніміть його з автомобіля і підключіть до зарядного пристрою. Пам'ятайте, що приблизний час зарядки складає порядка 10 годин.
4
Ретельно стежте за станом контактів. Якщо клеми починають окислюватися, то проведіть їх чистку і змастіть спеціальним засобом, щоб запобігти цей процес надалі. Також зверніть увагу на стан генератора і стартера, адже при несправності даних приладів, акумулятор також піддається швидкого зносу.
5
Якщо на зиму автомобіль залишається в гаражі, то краще вийміть аккамулятор з-під капота машини і поставте поруч. Це допоможе уникнути пошкодження, адже при витіканні електроліту страждають багато деталей. Поверхня батареї промийте теплим розчином каустичної соди, після чого обполосніть її холодною водою і витріть насухо. Якщо є можливість, то обробіть поверхню за допомогою стиснутого повітря.