Як відновити презентацію.

Презентація видалена або диск, на якому вона міститься відформатований, а дані з частково перезаписаних або зіпсованих файлів PowerPoint необхідно відновити? Ви зможете зробити це за допомогою спеціальних програм, зберігши особливості зіпсованих слайдів, таких як: форматування, порядок, фонові зображення, впроваджені об'єкти і картинки.
Вам знадобиться
  • програма Recovery Toolbox for Power Point
Інструкція
1
У відновленні презентацій вам допоможе додаток Recovery Toolbox for Power Point. Для роботи з цим інструментом не потрібно ніякого досвіду у відновленні пошкоджених файлів. Якщо файли презентацій містять безліч різних за типом медіафайлів, то процес відновлення займе деякий час. Тривалість кожного з кроків буде залежати від швидкості процесора і розміру файлу.
2
Встановіть програму. Тепер виберіть пошкоджений файл, що потребує відновленні. В поле, розташованому в центрі екрану введіть його ім'я. За допомогою натискання на кнопку Next перейдіть до наступного кроку.
3
Тепер виконується етап аналізу пошкодженого файлу і вилучення медіа-файлів. Структуру презентації Recovery Toolbox for Power Point просканує в автоматичному режимі. На завершення цього етапу програма надасть інформацію про здійснене процесі відновлення.
4
Необхідно, щоб в момент відновлення презентації на вашому комп'ютері була встановлена програма Microsoft Power Point, оскільки відновлені фрагменти для редагування та збереження відновна утиліта направляє туди.
5
Графіки PowerPoint 2007-2010 вставили в відновлену презентацію як растрові зображення. Однак для цього ви можете використовувати і Microsoft Excel. Програма вставить дані в нову книгу, яку відкриє сама, після чого ви зможете перевести їх безпосередньо в PowerPoint.
6
Щоб відправити відновлені дані в PowerPoint, натисніть кнопку Transmit. Програма, обробивши кожен слайд, відкриє презентацію в PowerPoint, а графіки - у Microsoft Excel. Потім Recovery Toolbox for Power Point відкриє папку з відновленими зображеннями і медіа-файлами. Відредагуйте презентацію і збережіть, давши їй нове ім'я. Щоб припинити роботу, натисніть кнопку Exit.