Як вибрати системний блок.

Настає момент, коли ви розумієте, що ваш старий системний блок вже просто «видихався», і йому пора підшукати заміну. Виходячи з того, що крім системного блоку ні монітор, ні клавіатура з мишею не потребують заміни, можна оновити головну частину вашого комп'ютера.
Інструкція
1
У наш час системний блок перестав бути стандартної залізної коробкою, якій тільки й місце, що під столом. Сьогодні в комп'ютерних магазинах наданий широкий асортимент системних блоків різноманітних форм і розмірів. Щоб зорієнтуватися в них, спробуйте визначити для себе, що ви очікуєте від нового системного блоку.
2
Якщо для вас визначальну роль грає розмір, то вибирайте компактні моделі системних блоків. Такі пристрої будуть розміром із звичайну книгу, при цьому функціональність таких моделей не відрізнятиметься від своїх більш габаритних побратимів. Крім того, компактні системні блоки не видають такого шуму, як звичайні моделі. Має сенс купувати такі комп'ютери, якщо простір на вашому столі обмежена, або вас не влаштовує галасливість великих системників.
3
Якщо ви періодично робите апгрейд (оновлення комплектуючих системного блоку) або плануєте в майбутньому виконувати такі дії, слід придивитися до системних блокам стандартних розмірів. Такі моделі дозволяють мати швидкий доступ до нутрощів комп'ютера, даючи можливість легко поміняти або додати жорсткий диск, оперативну пам'ять та інші компоненти. В цьому випадку вибирайте такий системний блок, який легко відкривається за допомогою спеціальних засувок. Деякі системні блоки забезпечені також особливими кріпленнями як жорсткого диска, так і інших пристроїв. Робота з апгрейду таких системників не потребує наявності у вас викрутки.
4
Якщо вам найбільше важлива продуктивність вашого комп'ютера, слід вибрати системний блок, який буде мати в своєму активі сучасний і високопродуктивний процесор, великий обсяг оперативної пам'яті, потужний відеоадаптер, величезний жорсткий диск і хорошу звукову карту.
Зверніть увагу
Корпус беріть алюмінієвий від хорошого виробника з великою кількістю вентиляторів і не дешевий. приблизно за 3500-5500 руб. Наприклад Thermaltake або CoolerMaster. Блок живлення на 700-750 Вт Монітор широкоформатний 16: 9 Не менше 24 "з матрицею PWA, MVA.
Корисна порада
Купівля сучасного комп'ютера - це дуже відповідальний захід. Ні в якому іншому предметі не міститься такого великого числа різних комбінацій дорогих компонентів. Почнемо з вибору системного блоку, а закінчимо вибором периферійних пристроїв. Перш за все, потрібно визначитися, для чого Вам потрібен комп'ютер.