Як поставити пароль на архів.

Захистити свої дані від сторонніх очей - природне бажання будь-якої людини. На жаль, стандартні засоби операційної системи не дають нам надійного захисту наших особистих файлів. Можна скористатися архиваторами, які вміють не тільки упаковувати папки та файли в архіви, але і встановлювати на них захист у вигляді пароля.
Вам знадобиться
  • Для того щоб встановити пароль на архів, нам знадобиться будь архіватор, наприклад WinZip або WinRar.
Інструкція
1
Щоб встановити пароль за допомогою архіватора WinRar, виберіть потрібну вам папку, файл або групу файлів і, клацнувши правою кнопкою миші, виберіть «Додати в архів». У віконці введіть ім'я вашого нового архіву, а на вкладці «Додатково» натисніть кнопку «Встановити пароль». Відкриється вікно, де вам потрібно буде ввести пароль. Введіть пароль і натисніть "ОК". Через деякий час, який буде залежати від кількості та розміру вибраних файлів, архів з встановленим паролем буде створений.
2
Щоб встановити пароль за допомогою архіватора WinZip, зробіть наступне: виберіть файли, клацніть правою кнопкою миші, виберіть пункт «WinZip" і далі "Add to Zip file». У діалоговому вікні виберіть ім'я для нового архіву і поставте галочку напроти пункту «Шифрувати додаються файли». Архіватор запропонує вам створити пароль. Введіть пароль і натисніть "ОК". Архів буде створений і пароль встановлено.
Зверніть увагу
Назви пунктів меню та окремих команд в різних версіях архіваторів можуть незначно відрізнятися.