Як включити буфер.

При роботі з текстовими редакторами іноді виникають помилки файлової системи жорсткого диска, внаслідок чого втрачається велика кількість набраного тексту. Від цих проблем ніхто не застрахований, тому рекомендується якомога частіше копіювати набраний текст в буфер обміну. Існують програми, які дозволяють запам'ятовувати або витягувати вміст буфера обміну.
Вам знадобиться
  • - microsoft office word;
  • - punto switcher.
Інструкція
1
Для збереження результатів копіювання інформації з буфера обміну можна використовувати стандартний буфер обміну, який входить в пакет програм будь-якої версії операційних систем Windows. Дана програма дозволяє виконувати однолінійні дії, немає можливості зберігати в буфері обміну декілька потоків копіювання. Тому хорошим виходом зі сформованої ситуації може послужити використання спеціальних програм або вбудованої в MS Word утиліти «Буфер обміну».
2
Варто відзначити, що розмір буфера обміну обмежений - програма MS Word може зберігати лише 24 фрагмента, тобто при 25-му копіюванні відбудеться стирання першого фрагмента. Якщо ви постійно будете копіювати один і той же текст, це обмеження не має ролі.
3
Щоб приступити до роботи з буфером обміну MS Word, досить двічі натиснути клавіші Ctrl + C (копіювати в буфер). При виконанні операції повторного копіювання фрагмента в буфер обміну програма вам нагадає, що працює вбудована утиліта «Буфер обміну», яка буде відслідковувати його стан і зберігати скопійовані частини тексту. Може так вийти, що панель «Буфера обміну» може не з'явиться (наприклад, була відключена заздалегідь), тоді виправити ситуацію можна іншим шляхом.
4
Натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт «Буфер обміну Office». У лівій частині вікна з'явиться блок, в якому можна переглянути всі скопійовані вами фрагменти. Щоб прибрати цей блок і запобігти подальшому його появи при подвійному натисканні Ctrl + C, необхідно зняти позначку з пункту «Збирати дані без відображення буфера обміну Office».
5
Для вставки потрібного фрагмента в тіло документа необхідно натиснути правою кнопкою миші на вибраному елементі. Після цієї дії можна заново зберегти файл як копію, щоб бути впевненим у надійності збереження вашого документа.