Як вибирати DVD-караоке.

Співати караоке можна не тільки в ресторані, обладнаному відповідним автоматом, але й у себе вдома. Для цього потрібно спеціальна приставка до телевізора. Крім виконання основної функції, вона може бути також використана як DVD-плеєра.
Інструкція
1
Якщо у вас є звичайний DVD-програвач без мікрофонних входів, не поспішайте міняти його на спеціальний. Придбайте окремо спеціальний караоке-диск з піснями того жанру, який вам подобається. Відеовихід плеєра підключіть до телевізора, а аудіовихід - через мікшер будь-якої конструкції. До вільних входів мікшера приєднаєте потрібну кількість мікрофонів.
2
Якщо DVD-плеєра у вас ще немає, ваш бюджет обмежений, а кількість пісень, які ви бажаєте виконувати під караоке, невелика, придбайте плеєр, розрахований на використання звичайних караоке-дисків, подібних описаним в попередньому кроці. Від звичайного такий програвач відрізняється тільки тим, що містить вбудований мікшер, а в його комплект поставки входить мікрофон (іноді два). Випускаютьсяапарати цього класу безліччю виробників. Будь-який з них коштує не дорожче 2000 рублів. Їх перевагою є наявність на диску відеоряду, синхронізованого з музикою, а недоліком - мала кількість пісень на одному диску - на ньому поміщається всього близько двох годин музики. Щоб збільшити асортимент творів, необхідно докуповувати носії.
3
Якщо ви бажаєте разом з караоке-плеєром роздобути один диск, що містить одразу кілька тисяч пісень, зверніть увагу на деякі з апаратів виробництва фірм LG і Samsung. Одні з них виконані у вигляді музичних центрів, що підключаються до телевізорів, а інші - в звичному форм-факторі плеєрів. Мелодії на доданому диску зберігаються в форматі MIDI, і саме тому їх поміщається на нього багато. Цей же диск містить відеоряд, який вибирається випадковим чином і ніяк не відповідає змісту пісні. Також на ньому розташовані файли з текстами пісень, а іноді - звукові файли подпевок в форматі WMA. Пісня вибирається через меню або прямим набором її номера, знайденого в доданому альбомі. Також апарат забезпечений функцією оцінки якості співу, але на практиці оцінюється, швидше, гучність. Вартість такого плеєра від 5000 рублів.
4
Періодично купуйте для такого програвача диски з оновленим асортиментом творів. Можна на них відтворювати і караоке-диски, призначені для звичайних DVD-плеєрів (але не навпаки!).
Зверніть увагу
Samsung DVD-V8500K DVD-плеєр із вбудованим Hi-Fi-відеомагнітофоном і функцією караоке. 3000 пісень на диску в комплекті.
Корисна порада
DVP954HD - караоке DVD-плеєр з функцією апскейлинга і системою КАРАОКЕ MIX. Караоке DVD-плеєр DVP159SI виконаний у новому сучасному дизайні серії UNO і ідеально поєднується з однойменної лінійкою LED-телевізорів. Одна з особливостей моделі - функція KARAOKE STAR, що дозволяє записати своє виконання на зовнішній USB-носій в MP3-форматі, а потім прослухати його.
На даний час покупка DVD-плеєра не стає великою проблемою. У багатьох магазинах ви можете знайти великий спектр моделей програвачів, який задовольнить навіть вимогливого покупця. Для того щоб зробити правильну покупку, ви повинні знати основні характеристики DVD-плеєра.
Інструкція
1
Відео формати. Будь-яка модель DVD-програвача повинна відтворювати формати VCD і SVCD - відео, які записані на звичайних CD-дисках. Але зараз такі формати не мають великого поширення, унаслідок поганої якості відео. Більш популярним форматом вважається MPEG-4. Він дозволяє відтворювати якісне відео на CD дисках.
2
Аудіо формати. Більшість моделей програють звичайні CD, mp3 і wma. Але найцікавіша підтримка DVD-Audio і SACD - форматів з високоякісним звуком. Хоча, на практиці ці формати поки ще не отримали широкого розповсюдження, тому що вони вимагають хорошої звуковідтворювальної апаратури.
3
Виходи. DVD-плеєри можуть бути оснащені такими відеовиходами: S-Video, SCART, YcbCr, VGA, RGB, композитний і вихід з прогресивною розгорткою. Для того щоб визначитися з потрібним, необхідно прочитати інструкцію до вашого телевізору. Аудіовиходи: аудіо 5.1, стерео, цифровий і оптичний, вхід для мікрофону і вихід для навушників. Наявність цифрового виходу дозволить домогтися якісного звуку навіть від недорогого DVD-програвача.
4
Захист. DVD-відео може бути захищене від копіювання на відеокасети і забезпечено зональної захистом. Тобто диски, куплені в одному регіоні (наприклад, в Америці), ви не зможете відтворити в іншому (Європі). Тому потрібно перевірити DVD-плеєр на відсутність захисту (в прайсі повинно бути написано «мультизональний»).
5
Додаткові функції. Багато DVD-програвачі можуть відтворювати зображення у форматі JPEG і Kodak Photo CD. Ця функція буде корисна для власників фотоапаратів. Багатьох може порадувати наявність караоке - підключивши мікрофон, ви можете виконувати улюблені пісні.