Як навчитися свистіти двома пальцями.

Оволодіти технікою свисту зовсім не складно. Головне в такій справі - тренування. Для цього необхідно буде докласти певних зусиль і постаратися навчитися самостійно свистіти без використання підручних засобів. Вірніше, вам знадобляться тільки пальці. На період навчання даному майстерності подбайте про гігієну рук, тому як пальцями доведеться торкатися до рота.
Інструкція
1
У першу чергу потрібно підвернути нижні і верхні губи всередину рота так, щоб вони повністю закривали зуби. Лише самі краєчки губ можуть трохи виступати назовні.
2
Підберіть розпальцьовкою. Призначення пальців має бути одне - притримувати губи над зубами. При цьому існує кілька різних комбінацій пальців, і тому ви можете вибрати будь-який, який вам більше сподобається.
3
Можуть бути наступні варіанти використання пальців для того, щоб свистіти двома пальцями: - застосовується правий і лівий вказівні пальці; - U-подібна форма, яка створюється великим і середнім або великим і вказівним пальцями як правою, так і лівої руки ; - правий і лівий середні пальці.
4
Найкращий варіант залежить не тільки від розмірів пальців, але і рота. Незалежно від вибору розташування пальців виходить одне і те ж: практично на півдорозі від куточка рота до його центральній області та просунути всередину до першого суглоба.
5
Коли ви засунете пальці в рот, перевірте наступне: ваші нігті повинні бути спрямовані тільки всередину, до центру мови, а також ваші пальці повинні притискати дуже міцно губу.
6
Тепер приберіть мову назад таким чином, щоб кінчик язика практично стосувався дна. У цьому випадку відстань до нижніх передніх зубів має бути приблизно дорівнює 1 см. Таким чином ваш кінчик язика стане трохи ширше, захоплюючи більшу поверхню.
7
Свист з'явиться тільки коли потік повітря буде потрапляти прямо на скіс. У цьому випадку потік повітря повинен створюватися верхніми зубами і язиком.
8
Зробіть досить великий вдих і видихайте різко через рот. Поекспериментуйте з розташуванням мови і пальців.
9
Якщо свист не виходить, то починайте з легкого продування. Повинен вийти тихий свист низького тону, а повітря вистачить на досить тривалий час.
10
Поки ви дуеті, спробуйте знайти мовою потрібну точку (місце максимальній гучності свисту) - це коли повітря починає потрапляти на саму гостру область скоса. В результаті у вас повинен вийти пронизливий і чистий звук, а не тихий присвист.