Як змінити формат картинки.

Деякі ресурси в інтернеті не підтримують завантаження зображень певних форматів. Щоб все-таки завантажити свої фотографії на сайт, можна змінити формат картинки.
Інструкція
1
Щоб змінити формат потрібного вам файлу зображення, можна скористатися стандартним засобом Windows - графічним редактором Paint.
2
Відкрийте своє зображення в Paint. Для цього запустіть програму, в меню «Файл» натисніть «Відкрити» і знайдіть потрібну картинку.
3
Після того як зображення відкриється, вам потрібно в меню «Файл» вибрати «Зберегти як». Вам буде запропоновано перейменувати файл і вибрати формат. Найчастіше використовують формат JPEG, тому що він дозволяє домогтися максимальної якості зображення при мінімальному обсязі. Вибравши потрібний формат, натискайте «Зберегти» не забувши вказати в яку папку на комп'ютері вам потрібно зберегти файл.
Зверніть увагу
Крім Paint є ще багато спеціальних програм, що дозволяють змінювати формат картинок. До таких програм відносяться: Adobe Photoshop, ACDSee та інші. Якщо Paint пропонує змінювати зображення тільки в 5 основних форматах, то ці програми надає більш широкі можливості. Дії щодо зміни формату будуть в них аналогічними.