Як підключити автомобільний активний сабвуфер. підключення акумулятора до дриля проводом.

Активний сабвуфер завжди привертав увагу любителів звуку в машині. Це цілком простий і недорогий варіант значно додати баса і збільшити гучність звучання автомобільних колонок, однак щоб його підключити, треба проробити не дуже просту роботу.
Вам знадобиться
  • - Викрутки;
  • - кусачки;
  • - ізоляційна стрічка;
  • - пластикові хомути;
  • - шматок сталевого дроту;
  • - набір проводів для підключення;
  • - дриль.
Інструкція
1
Зніміть автомагнітолу і подивіться, чи є у неї лінійний вихід для сабвуфера. Якщо є, то у вас будуть всі можливості управління звуком, і ви зможете більш точно налаштувати звукове сполучення сабвуфера з колонками. Якщо лінійного виходу немає, підключити сабвуфер теж можна, але в цьому випадку, щоб підрегулювати параметри сабвуфера, вам доведеться робити це в багажнику на встановленому сабвуфере, що досить незручно.
2
Зазвичай активний сабвуфер встановлюють в багажнику. Проведіть туди силовий плюс, керуючий провід від магнітоли і зробіть силовий мінус.
3
Щоб зробити мінусовій провід, візьміть відповідний відрізок многожильного силового кабелю, перетином 6 квадратних міліметрів і зачищеним кінцем обмотайте в 1 виток навколо будь-якого болта, прикрученого до кузова, попередньо відвернувши цей болт і зачистивши фарбу на місці електричного контакту дроту з кузовом . Затягніть болт з намотаним на нього мінусовим проводом. Силовий мінус готовий.
4
Тепер зробіть силовий плюс. Для цього, протягніть через салон в багажник багатожильний силовий провід перетином 6 квадратних міліметрів. Знайдіть отвір в перегородці між салоном і моторним відсіком, якщо такого немає, просвердлите його за допомогою дриля. Заведіть провід живлення в цей отвір, ущільнивши його підходящої гумовою втулкою. Вона уплотнит отвір, не дасть проводу тертися по його краю і запобіжить перетирання ізоляції. Підведіть провід живлення до плюсової клеми акумулятора, закріпіть його по всій довжині пластиковими хомутами і підключіть його до плюса акумулятора. Обов'язково врежьте в силовий кабель тримач з запобіжником прямо у плюсовій клеми акумулятора.
5
Підключіть сигнальні кабелі до лінійного виходу автомагнітоли на сабвуфер. Підключіть так же керуючий провід на включення підсилювача сабвуфера. Якщо у магнітоли немає лінійних виходів, використовуйте високоамплітудні входи вбудованого підсилювача. На недорогих моделях активних сабвуферів вони є. Підключіть роз'єм високоамплітудних входів до акустичної проводці задніх колонок, дотримуючись полярності. Ізолюйте з'єднання за допомогою ізоляційної стрічки. Проведіть керуючий і сигнальні дроти в багажник, де буде розташовуватися колодка підключення вбудованого підсилювача сабвуфера.
6
Підключіть всі дроти до підсилювача сабвуфера відповідно до схеми. Вставте силовий запобіжник і включіть сабвуфер, щоб перевірити його працездатність.
7
Налаштуйте звук на ваш смак.
8
Встановіть магнітолу на місце і закріпіть сабвуфер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s33ox28qLvg
Зверніть увагу
При створенні нового потужного автомобільного активного сабвуфера нового покоління BassLink II компанія Infinity адаптувала технологію, розроблену для високоякісних домашніх акустичних систем.
Корисна порада
Активний сабвуфер автомобільний - предмет багаторічних суперечок серед любителів гарного автозвуку, і об'єкт спекуляцій нечистих на руку виробників звукової техніки для автомобілів. Він має як своїх відданих шанувальників, так і запеклих супротивників, примирення між якими бути не може до тих пір, поки не розібратися, в чому полягають їхні розбіжності.