Як перенести закладки з Mozilla.

Mozilla Firefox - це хороший браузер, але іноді хочеться спробувати що-небудь новеньке. Тим більше, що в будь-якому популярному браузері присутня функція безболісного прийому закладок з «вогненної лисиці».
Інструкція
1
З Mozilla в Mozilla. Відкрийте програму і переконайтеся, що у верхній частині присутня головне меню. Якщо його немає, натисніть правою кнопкою миші по простору поряд з вкладками сайтів і в списку клацніть «Панель меню». Клікніть пункт меню «Закладки»> «Показати всі закладки» (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + B). Далі натисніть на «Імпорт і резервування» і в меню виберіть «Резервне копіювання». У новому вікні вкажіть шлях для файлу, який буде зберігати інформацію про закладках, і натисніть «Зберегти». Відповідно, на іншому комп'ютері натисніть пункт меню «Закладки»> «Показати всі закладки»> «Імпорт і резервування»> «Відновити»> «Вибрати файл» і у вікні виберіть файл і натисніть «Відкрити».
2
З Mozilla в Google Chrome. Відкрийте Google Chrome і клацніть по іконці з гайковим ключем, яка знаходиться в правому верхньому куті програми. В меню оберіть «Параметри»> «Особисті матеріали»> «Імпортувати з іншого браузера». Відкриється нове вікно, у випадаючому списку виберіть Mozilla Firefox, поставте галочку біля «Вибране/Закладки» і клікніть «Імпорт».
3
З Mozilla в Opera. Відкрийте Mozilla і натисніть пункт меню «Закладки»> «Показати всі закладки»> «Імпорт і резервування»> «Експорт в HTML». У новому вікні збережіть файл із закладками під будь-яким ім'ям і в будь-якому зручному для вас місці. Відкрийте Opera і клацніть пункт меню «Файл»> «Імпорт і експорт»> «Імпортувати закладки Firefox». У новому вікні виберіть файл, збережений в Mozilla, і натисніть «Відкрити».
4
З Mozilla в Internet Explorer. Виконайте все ті ж дії по збереженню HTML-файлу, як і у випадку з Opera. Відкрийте Internet Explorer і натисніть пункт меню «Файл»> «Імпорт і експорт». У наступній серії діалогових вікон виконаєте наступні дії: виберіть пункт «Імпортувати з файлу», натисніть «Далі», поставте галочку біля «Вибране», «Далі», вкажіть шлях до збереженого в Mozilla файлу, «Далі», виберіть папку «Вибране» , «Імпорт», а потім «Готово».