Як защипати краї у пирога. защипувати пироги кіскою.

Красивий пиріг - гордість будь-якої господині. Приготування пирога вимагає певних навичок і терпіння. Так, процес прикраси вироби відбувається перед тим, як йому відправитися випікатися. Саме в цей момент важливо правильно защипати краї, щоб пиріг не втратив форму і виглядав привабливо.
Інструкція
1
Змочіть краї у пирога, щоб тісто добре склеювалося. Водою можна змочувати і пальці, тоді тісто точно не буде липнути до рук.
2
Використовуйте класичний метод, щоб защипати краї у пирога, коли у вас є підстава (на нього ви накладаєте начинку) і «кришка» - тонка коржик з тіста, якої накривається підставу з начинкою.
3
Візьміть великим і вказівним пальцями краю і сильно притисніть їх один до одного. Виконайте дану процедуру по контуру пирога. Пиріг вийде практично без кордонів.
4
защипують краю спочатку вищеописаним способом, але залишаючи краю однакової довжини. Візьміть край між двома пальцями (вказівним і великим), трохи витягніть вгору і притисніть навскоси до основи защипа. Ви отримаєте щось на зразок зігнутою петельки.
5
Візьміть наступну частину краю (вона виступатиме над зігнутою петелькой) і таким же чином притисніть її до основи пирога. Виконайте дану процедуру по колу. У вас вийде защипати краї у пирога у вигляді косички.
6
защипують краї у пирога спочатку звичайним методом, залишивши краю в 2 см максимум. Потім загніть краю і притисніть їх тільки на підставі. У вас вийде невеликий бордюр, який виконуватиме і функцію прикраси пирога.
7
Розкачайте прямокутну корж з тіста, покладіть в середину коржі начинку. Загорніть краї наверх і складіть їх у вигляді конверта.
8
защипують краю пирога акуратно від центру до основи, скріплюючи дві сусідні сторони натисканням великим пальцем з одного боку і вказівним з іншого. Переверніть пиріг і відправте пектися. Ви освоїли ще один метод створення цікавого пирога.
Корисна порада
Пам'ятайте, якщо у вас з'являються надлишки тесту на краях, його не слід ховати в «шви» пирога. Воно може не пропектися, тому надлишки краще акуратно зрізати ножем. Накладайте один край на інший, коли робите защипи у пирога. Інакше тісто в місці з'єднання може порватися.