Як нарізати вугра. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Японська кухня стрімко завойовує визнання російських жителів. Багато хто із задоволенням їдять різні японські страви. Природно, бажання приготувати ті ж роли або суші вдома виникає у любителів їх поїсти досить часто. Для приготування деяких видів суші та ролів потрібно вугор, і щоб рол вийшов красивим і смачним, копчений вугор необхідно правильно нарізати.
Інструкція
1
Купіть копченого вугра. Розкрийте упаковку і обполосніть тушку під водою. Для нарізки вугра краще використовувати трохи заморожену тушку риби. Размороженная риба дуже м'яка і соковита, погано піддається нарізці.
2
Приготуйте гострий ніж для нарізки вугра, бажано японський. За допомогою гострого ножа ви зможете нарізати рибу саме так, як вам потрібно без зайвих зусиль.
3
Розпряміть тушку вугра, акуратно натискаючи долонею, якщо ви використовуєте підморожений продукт.
4
Візьміть тушку вугра і розділіть її навпіл прямо по хребту рибки. Можна розрізати вугор по довжині, рівній довжині листа норі, але це не обов'язково.
5
Покладіть копченого вугра на обробну дошку. Під час нарізки притримуйте тушку вугра рукою, щоб він не ковзав. Зніміть шкірку. Її слід почистити ножем. Виглядає це так, як ніби ви знімаєте луску з риби. Якщо цього не зробити, шкірка може зіпсувати смак страви.
6
Розріжте вугра по довжині тушки. Товщина шару повинна бути не більше 2-3 мм. Зніміть відрізаний пласт з вугра. Іншу тушку наріжте на тоненькі пласти аналогічним чином. Ці пласти використовуються для приготування ролів з вугром.
7
нижчеописаного спосіб нарізки підходить для приготування суші з вугром, коли шматочок риби кладеться зверху і обв'язується листами норі. Листи для обв'язування необхідно змочувати, інакше вони не склеїти. Направте ніж під кутом в 45 градусів.
8
Відступите від краю близько 1-1,5 см і відріжте шматочок. Ніж в процесі нарізки вугра необхідно випрямляти в той момент, коли ви майже прорізали тушку на всю товщину. Довжина кожного шматочка повинна бути не більше 3-4 см.
9
Використовуйте шкірочку вугра в якості начинки для ролів. Вона дуже смачна, правда, попередньо її краще дрібно нашаткувати. Якщо шматок шкірки залишити цілим, то потім його доведеться тривалий час пережовувати.