Як вставити флеш на сторінку.

Елементи веб-сторінок, створені за флеш-технології, можуть включати в себе графічні, відео та аудіофрагменти, об'єднані одним інтерактивним сценарієм. Такі елементи зберігаються в файлах з розширенням SWF (від ShockWave Flash) і для вставки в гіпертекстові документи вимагають приміщення в початковий код цілого набору тегів.
Інструкція
1
Почніть з завантаження файлу флеш-елемента на сервер вашого сайту. Зробити це можна за допомогою менеджера файлів зі складу системи управління вашого сайту або панелі управління, наданої хостинг-провайдером. Ці варіанти дозволяють обійтися наявністю одного тільки браузера, оскільки використовують передачу файлів по http-протоколу. Можна зробити це і з використанням протоколу ftp, застосувавши для завантаження флеш-файлу будь-якої фтп-клієнт - резидентную програму, яка окрім установки в систему зажадає ще й введення адреси, логіна і пароля для фтп-з'єднання.
2
Помістіть в веб-сторінку набір тегів, який повинен передавати браузеру відвідувача як мінімум інформацію про місцезнаходження елемента в сторінці, його розмірах і адресі розміщення на сервері. Якщо ви використовуєте систему управління сайтом, то зробити це буде найпростіше - такі системи мають редактори сторінок з візуальним режимом. Завантаживши в редактор сторінку, встановіть курсор в потрібне місце і клацніть кнопку вставки флеш-елемента на панелі з керуючими кнопками редактора. У діалоговому вікні виберіть зі списку флеш-файл і вкажіть його висоту і ширину, а потрібні теги редактор вставить у вихідний код сам.
3
Скористайтеся будь-яким текстовим редактором, якщо системи управління на вашому сайті немає. Якщо є спеціалізована програма для редагування HTML-коду, то це ще краще. Вони, як правило, дозволяють редагувати файли безпосередньо на сервері, на відміну від простих редакторів тексту. Відкривши потрібну сторінку в текстовому або спеціалізованому редакторі, знайдіть місце у вихідному коді, куди треба помістити теги флеш-елемента. Скласти ці теги вам доведеться самостійно. Мінімально необхідний набір може виглядати, наприклад, так:

В коді двічі вказані ширина і висота в атрибутах width і height - замініть їх розмірами вашого флеш-елемента, як і двічі згадане назва swf-файлу someFlash.swf. Потім збережіть сторінку зі внесеними код змінами.